Mart 21, 2023

Bu Altcoin Yeniden Canlanmaya Hazır: İşte Gerekenler!

Polkadot (DOT), emsallerinin son birkaç gündür kaydettiği kapsayıcı büyüme artışının ortasında bugün fiyat artışı açısından geride kaldı. Haber yazıldığı sırada Polkadot %4,78 düşüşle 6,16 dolara geriledi. Hafta başından bugüne kadar olan dönemdeki gevşek yükselişini genişleterek %0,78’lik yetersiz bir kazanç elde etti.

Özel blok zincirlerinden oluşan bir ağı birbirine bağlayan ve güvence altına alan açık kaynaklı bir parçalı çoklu zincir protokolü olan Polkadot, piyasadaki en çok yönlü Katman 1 hisse kanıtı (PoS) protokollerinden biri olarak adından söz ettiriyor. Ekosisteminin faaliyetlerine genel bir bakışa göre, Altcoin son birkaç hafta içinde çok sayıda stratejik ortaklık kurdu.

Diğerlerinin yanı sıra Astar Network ve Moonbeam gibi protokollerin gelişmekte olduğuna şüphe yok. Orta ve uzun vadede DOT’un benimsenme ve büyüme eğrisini değiştirmek için ebeveyn tanıtımına ve promosyonuna hala ihtiyaç var.

Polkadot’un Canlanma Çabaları

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Polkadot parachain’lerinin büyük bir kısmının yenilikçi bir çözüm tasarımıyla pazarlığın kendilerine düşen kısmını yerine getirdikleri kanıtlanırken, ana zincir olarak Polkadot’un da durumu fena değil.

Polkadot, ayın başlarında vurgulandığı üzere, üç temel yükseltme yoluyla başlatmayı amaçladığı gelişmiş protokol geliştirme arayışına girdi. Rapora göre, bu yeni yükseltmeler Polkadot ağındaki alt tabaka blok zincirleri için yönetişimin demokratikleştirilmesine yardımcı olacak.

Birbirine bağlı bir dizi küçük zincirle birlikte, yönetişim güncellemesi dijital para biriminin güçlerini iyi niyetli topluluk üyelerinin kavrayışına çekmeye yardımcı olacaktır.

Güncel piyasa verilerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?