Bu Altcoin Yeni Zirve Öncesi Satın Alma Fırsatı Sunmaya Hazırlanıyor!

0
Bu Altcoin Yeni Zirve Öncesi Satın Alma Fırsatı Sunmaya Hazırlanıyor!

Kripto dünyasının en büyük altcoini olan akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), eğer bu teknik göstergelerin içinde kalmaya devam ederse iyi bir destek bulabilir gibi görünüyor. Teknik göstergelere göre “kısa vadeli” düşüş eğilimini tehdit eden öğeler azalmaya devam ediyor.

Ethereum fiyatı, 3.800 dolarlık değer alanının yakınında “birincil bir destek bölgesini” doğruladı. Fiyatlarda bir çöküşü önlemek için bu bölgeyi tutmak gerekliydi. Bununla birlikte, Ethereum, yakın vadeli herhangi bir düşüş eğilimini engellemek için daha yüksek seviyelere çıkmaya devam etmeli.

Ethereum fiyatı, boğa bayrağının üzerinde bir kırılmaya işaret etmiş durumda.

Ethereum fiyatının önünde şu anda daha fazla yukarı yönlü momentumu önleyen iki ana direnç seviyesi var. 4.050 dolardaki Tenkan-Sen ve 4.100 dolardaki Kijun-Sen, Ethereum’un kırılması ve yukarıda tutması gereken iki seviyedir. Bunu yapmak, agresif bir erken satın alma fırsatı yaratacaktır.

Varsayımsal satın alma fırsatı, 4.125 dolarlık bir “satın alma durdurma emri (stop order)”, 3.800 dolarık bir “zararı durdur (stop loss)” ve 5.435 dolarık bir kar hedefidir.

Giriş, yalnızca günlük kapanış 4.125 dolar fiyat seviyesinde veya bunun biraz üzerinde olursa geçerli olacaktır. Bulut içinde bir enstrüman varken takas yapmak genellikle iyi bir fikir olmasa da (Ichimoku Kinko Hyo sisteminde açıkça uyarılır), bu mevcut kurulum nadir bir istisnadır.

İstisna, osilatörlerin koşullarına dayanan bir teknik gösterge. Göreceli güç endeksi, bir boğa piyasasında iki aşırı satım seviyesi olan 40 ve 50 arasında sıkı bir tıkanıklık bölgesini korumaya devam ediyor. Bununla birlikte, en önemlisi, “bileşik endekstir.” Bileşik endeks, tarafsız bölgedeyken aynı anda her iki hareketli ortalamanın da üzerine çıktı.

“Göreceli güç endeksi” ve bileşik endeks değerlerinin kombinasyonu, varsayımsal yükseliş girişini tetikleyebilirse, ETH fiyatının arkasında önemli bir ivme olduğunu gösterir.

Varsayımsal uzun kurulum, Ethereum fiyatının “Bulutun” altında bir kapanışa sahip olması durumunda geçersiz olur.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın