Ekim 17, 2022

Bu Altcoin Yatırımcıları Baskı Yapıyor: Borsa Listelemesi Gelebilir Mi?


Bir zamanlar Terra ağının coin’lerden biri olan LUNA, dolar karşısında değer kaybeden stablecoin’i USTD ile birlikte dört ay önce büyük bir çöküş yaşadı. Ancak, ağın geri dönmesi çok uzun sürmedi. Bir ay içinde ağ, Terra Classic (LUNC) olarak bilinen yeni bir altcoin ve bir süre sonra da stablecoin olan TerraClassicUSTC’yi tanıttı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Terra çöküşünün kurbanları, Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSTC’yi (USTC) ağı eski günlerine döndürmek için mümkün olan her yolunu arıyor.

Şimdi ise, Terra Classic topluluğu, komisyonsuz bir yatırım platformu olan Robinhood’da popüler altcoin LUNC’yi listeleme önerisiyle öne çıktı. Bu, Change.org aracılığıyla Robinhood’dan LUNC’yi ticaret platformunda listelemesini isteyen bir kampanya başlattı.

LUNC Robinhood’da Listelenebilir Mi?

İmza kampanyası, QDS Land olarak bilinen bir Terra Classic destekçisi tarafından Eylül ayında sunuldu. Dilekçe için en az 5.000 imza gerekiyor, ancak şu anda 3.843 imza toplanmış durumda.

LUNC’nin Robinhood’da listelenmesinin ticaret firmaları, LUNC sahipleri ve Robinhood platformu için de faydalı olacağına inanılıyor. Bunun nedeni, şu anda her gün milyarlarca dolarlık trading yapan yaklaşık 1.5 milyon LUNC sahibi olmasıdır.

Terra

Ancak Robinhood kampanyaya henüz yanıt vermedi ve yeterli imza toplamadı. Yeterli imza toplansa bile, listelemeyle ilgili son karar platforma aittir.

Daha önce, aynı platform, Shiba Inu topluluğu tarafından Robinhood platformunda SHIB’yi listeleme talebi için kullanılıyordu. Kısa bir süre içinde, dilekçe 559.737 imza topladı ve Shiba Inu nihayet platformda listelendi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?