Ekim 17, 2022

%136 Arttı: Artış Yaşayan Bu Altcoin’de İşlem Hacmi Patladı!


QNT, Pazartesi günü kripto pazarındaki en iyi kripto para birimlerinden biriydi. Altcoin, gün içi işlem seansında, yaklaşık %25 oranında artış elde etti. QNT bu sayede ilk yüz kripto arasında günün en çok kazandıran altcoin’ii oldu. Quant Network token aylık bazda da kayda değer bir büyüme sağladı: kripto piyasasının ve katılımcılarının son derece depresif durumuna rağmen, Eylül ayının başından bu yana fiyatını %150 artırdı.

Dahası altcoin işlem hacmi de son 24 saatte %136’lık bir patlama gördü. Bu süre zarfında bildirilen kazançlar göz önüne alındığında, işlem hacimlerinin büyük ölçüde bir alıcı akışına bağlı olduğu açıktır.

QNT 24 saatlik hacmi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, QNT yükselen CBDC trendinin potansiyel faydalanıcılarından biri. Quant Network, Bank of England ile dijital pound üzerindeki çalışmalarıyla şimdiden manşetlerde yer almayı başardı ve geçtiğimiz hafta sonu, yöneticiler dijital ödemelere odaklanan SWIFT konferansı Sibos’a katıldı.

Quant Network (QNT) fiyat hareketi

Çok sayıda temel faktöre ek olarak, QNT grafiğinde de harikalar oldukça iyi durumda görünüyor. Ayı piyasası son derece zor direnç seviyeleri ve kırılgan destek seviyeleri ile karakterize edilirken, QNT grafiği boğa piyasasının en parlak döneminde görünüyor.

Quant dolar analizi
Kaynak: CoinMarketCap

QNT ilk olarak 91 dolar seviyesini korumayı başardı, ardından 130 dolar-150 dolar bölgesini sorunsuz bir şekilde geçti ve 208 dolar seviyesine çıkmadan önce 180 dolar seviyesini de kırdı. Bununla birlikte, 208 dolar, QNT’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için neredeyse bir yıl önce geçtiği seviyeyle aynı. Kripto para birimi daha sonra iki hafta içinde %142 artarak 430 dolara ulaştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?