Kasım 23, 2022

Analistten Korkutan Uyarı: Bu Altcoin Sıfıra Gidiyor!


Popüler bir kripto analisti, bu ay gerçekleşen dijital varlık piyasası çöküşünden sonra Solana (SOL) ve birkaç altcoin için tahminlerini güncelledi.

Altcoin Psycho takma adıyla tanınan analist, Bitcoin‘in (BTC) fiyatı sabit kalırsa, SOL’un tekrar düşmeden önce 17 dolara kadar sıçrayabileceğini öngörüyor. Öte yandan analist genel olarak, ağın hala “belirsizlik içinde” olduğunu göz önünde bulundurarak, altcoin fiyatının en nihayetinde 12 dolar seviyesinin altına düşeceğini ve hatta 3 dolara kadar gerileyebileceğini tahmin ediyor.

SOL, yazının kaleme alındığı sırada 13.07 dolar seviyesinde işlem görüyor. Piyasa değerine göre 17. sıradaki altcoin, son 24 saatte %14.62 oranında artış gösterdi.

Altcoin Psycho, merkezi olmayan türev borsası Serum (SRM) için daha büyük bir düşüş öngörüyor. Analist, projeyi çöken kripto borsası FTX ile ilişkilendiriyor ve kripto para biriminin fiyatının tamamen 0 dolara kadar düşeceğini tahmin ediyor.

Bunların yanında Altcoin Psycho, takipçilerini FTX’in çökmüş yerel token’ı FTT’den kaçınmaları konusunda uyarıyor.

“Kısa vadeli ticaret yapmak istemiyorsanız, bunu asla satın almayın. […]  Korkunç görünüyor. Yine de bu coin 0 dolara gidecek. En sonunda.”

Analist, merkezi olmayan borsa SushiSwap (SUSHI) konusunda da düşüş eğilimi gösteriyor. “Bu token’ı satın almak için herhangi bir neden görmediğini” söylüyor. Altcoin fiyatının 1 dolara düşeceğini ve ardından muhtemelen daha da düşeceğini düşünüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?