Balinalardan Bu Altcoin’e Milyar Dolarlık Yatırım!

0
Santiment Açıkladı: Balinalardan Milyar Dolarlık Yatırım!

On-chain analitik firması Santiment’e göre en büyük Ethereum (ETH) balina adresleri ETH biriktiriyor.

Santiment, 10,9 milyon ile 1,09 milyar dolarlık değere sahip ETH tutan cüzdanların sadece bir gün içerisinde 1,03 milyon dolarlık ETH topladığının altını çizdi.

Santiment‘e göre bu faaliyet, geçtiğimiz yıl en büyük balina grubu tarafından gerçekleştirilen beşinci en büyük tek günlük eklemeyi temsil ediyor.

Ethereum haber hazırlanırken 1.163 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %5’ten fazla artış gösterdi.

Santiment ayrıca Bitcoin fiyatının Pazartesi günkü düşüşünün birçok yatırımcının sektörden çıkmasının sonucunda olduğunu tespit etti.

“Bitcoin, Kasım 2019’dan bu yana kârdayken yapılan en düşük işlem seviyesini görüyor. Sıçramalar tipik olarak bu metrik ciddi ölçüde negatif olduğunda meydana gelir.”

Bitcoin on-chain veri

Bitcoin Pazartesi günü hafif bir toparlanma yaşamadan önce 15.665 dolara kadar düştü. Bitcoin haber yazıldığı sırada 16.579 dolardan işlem görüyordu.

Santiment, Bitcoin’in adres faaliyetlerinin de hafta sonu son altı ayın en yüksek seviyesine çıktığını belirtti.

Bitcoin adres aktivitesi

Koinfinans.com olarak detayları daha önce sizlerle paylaştığımız gibi merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) de aktif adreslerde bir artış gördü.

Chainlink adres sayısı

LINK haber hazırlanırken 6,52 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 23. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %8’den fazla artış kaydetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın