Ocak 14, 2023

Büyük Balina İlgisi: Bu Altcoin İlk 10’a Girdi!

XRP, son 24 saatte Binance Smart Chain’deki (BSC) en büyük 500 balinanın işlem yaptığı varlıklar arasında ilk 10’a girmeyi başardı. Söz konusu gelişme, altcoin fiyatının iki ay sonunda nihayet 0.40 dolar fiyat noktasını geri kazanmasının ardından geldi.

Kripto piyasalarında yaşanan fiyat artışı, varlıklar için önemli bir talep yarattı ve XRP, çoğu kripto paradan daha fazla ilgi gördü. Bu durum, son 24 saat içinde umut verici seviyelere yükselen ticaret hacminde açıkça görülüyor. WhaleStats bugün bu başarıyı Twitter aracılığıyla duyurdu.

Ek olarak, XRP geçen hafta en büyük 100 BSC balinasının da favorileri arasındaydı ve altcoin, en çok işlem gören varlıklar listesinde yedinci sırayı aldı. XRP ayrıca bu balinaların toplam varlıklarının %2.4’ünü oluşturuyor ve geçen hafta en çok satın alınan dördüncü token oldu.

Altcoin XRP ilk 10'a girdi

Binance verileri de bu ölçümleri doğruluyor ve XRP, 24 saatlik ticaret hacmine göre en iyi varlıklar arasında onuncu sırada yer alıyor. Altcoin, son 24 saatte Binance’te Shiba Inu (SHIB), Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC) gibi token’ların üzerinde 77.4 milyon dolarlık bir hacme sahip.

Altcoin Fiyat Performansı ve Son Gelişmeler

XRP’nin son fiyat performansı, bu yenilenen ilgiye kısmen katkıda bulundu. Dün %2.93 artışla art arda altıncı galibiyet seansını tamamladı. Bugün %4.74’lük büyük bir artışla varlık, art arda yedinci gün kazanç yolunda ilerliyor ve bu başarıyı elde sayılı varlıktan biri haline geliyor.

Basın zamanında 0.4044 dolardan işlem gören XRP, ilk iki direnç noktasını 0.3922 dolar ve 0.3986 dolardan fethetti. Bu noktada üçüncü kritik direnç olarak karşımıza 0.4169 dolar çıkıyor.

İlgideki bu artış, yaygın balina hareketleri ve XRP tarafındaki birkaç olumlu gelişme ile desteklendi. Ripple ve SEC arasındaki uzun süredir devam eden dava da sona yaklaşılıyor ve altcoin topluluğu olumlu bir karar konusunda iyimser. Ripple kısa süre önce SEC uzmanlarından birinin ifadesini davayla ilgisiz olduğunu öne sürerek ifadeyi dava dışında bırakmak için bir talepte bulundu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?