Ocak 12, 2023

14 Altcoin’den Etkinlik ve Listeleme Duyurusu Geldi!

Kripto para piyasası ralliye devam ederken, altcoin dünyasında da önemli gelişmeler yaşanıyor. 14 altcoin tarafından yapılan duyurularda ekosistemleri için önemli günün geldiği mesajı yer aldı. İşte takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri ve altcoin listelenme haberleri.

 • Celo (CELO), gelecek hafta gerçekleşecek yönetişim için çağrıyı yayınladı. Ekosistemi yakından takip edenler bu çağrıya katılabilir.
 • Tenser (10SET), Discord üzerinden topluluğuyla bir araya gelerek bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Wizarre Scroll (SCRL), blockchain oyun için önemli bir güncelleme yapacağını duyurdu.
 • Pundi X (PUNDIX), 2022 4. Çeyrek raporlarını bugün açıklarak bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Baby Doge Coin (BABYDOGE), TEN.finance aracılığıyla $TENFI token kazanmak için bir çalışma yapacağını duyurdu.
 • SingularityNET (AGIX), topluluğuyla bir araya gelerek bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Üç Altcoin Listeleme Duyuruları Yaptı

 • Gnosis (GNO), topluluğuyla bir araya gelerek ekosistemin gidişatına ilişkin önemli güncellemeler paylaşacağını duyurdu.
 • Proof of Memes (POM), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Bridge (BRG), StealthEX ile bir araya gelerek bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • SKALE (SKL) ise Twitter Spaces üzerinden topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • Ispolink (ISP), detaylarını açıklamamakla birlikte önemli bir duyuru yapacağını açıkladı.
 • ExtractoDAO Bull (XBLL), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • XDAO (XDAO), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?