Şubat 1, 2022

Bu Altcoin Balina Adreslerinde %15000’lik Şaşırtıcı Bir Artış Kaydetti!

  • Popüler kripto para birimi olan Cardano (ADA), Aralık ayından bu yana balina adreslerinde %15.000 gibi büyük bir artış yaşadı. Ayrıntılar haberimizde;

Tanınmış bir kripto analist tarafından paylaşılan son Santiment verilerine göre, 10.000 ila 1.000.000 ADA arasında bir bakiyeye sahip Cardano adreslerinin sayısı, 2021 yılının Aralık ayının ortasından bu yana yüzde 15.000 arttı.

“Herkes, herkesin anne babaları Cardano alıyor!

Santiment’den elde edilen veriler, 10.000 ila 1.000.000 ADA arasında varlığa sahip olan adreslerin sayısının 2021 Aralık ortasından bu yana %15000 arttığını gösteriyor.

O zamandan beri 10.000 ila 1.000.000 ADA’ya sahip yaklaşık 3.900 cüzdan ağa katıldı.”

Yukarıda da belirtildiği üzere o zamandan beri, kabaca 3.900 cüzdan ağa katıldı ve bu da yüzde 15.000’lik bir artışı temsil ediyor. Cardano ağı önemli kilometre taşlarına ulaşmaya devam ederken, ADA cüzdanlarının sayısı da üç milyonluk kritik bir eşiğe yaklaşıyor.

Cardano’da hareketlilik sürüyor!

Yakın zamanda paylaşılan bir rapora göre, Cardano’da piyasaya sürülen ve türünün ilk örneği olan Cardano’nun SundaeSwap DEX’i, borsada 71.69 milyon dolar (toplam değer kilitli) ve 300’den fazla aktif işlem havuzu kaydederek ilk operasyon haftasını tamamladı.

Cardano’nun ana şirketi IOHK, Milkomeda gibi bazı DApp’lerin önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesinin beklendiğini de belirtiyor. Milkomeda, EVM (Ethereum Virtual Machine) yeteneklerini EVM olmayan blok zincirlerine sunmayı amaçlayan bir katman-2 çözümüdür. Ayrıca diğer akıllı sözleşme dillerini desteklemek için yeni yan zincirler başlatabilir.

Cardano fiyat hareketi

KoinFinans tarafından daha önce bildirildiği gibi, Santiment’ten elde edilen on-chain veriler, 10.000 ila 1 milyon ADA arasında bakiyeye sahip holder’lar kategorisinin aktif olarak biriktirmekte olduğunu belirtmiş ve bu adreslerin sayısındaki büyümenin önemini ortaya koymuştu.

On-chain analitik firmasının verilerine göre, bu yatırımcılar 53.6 milyon dolarlık token biriktirdi ve varlıklarını iki katından fazla artırdı.

Cardano fiyatı, 1 dolar seviyesi civarında yatay işlem görmeye devam ediyor. IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, yaklaşık 341.500 adres daha önce bu seviyenin yakınında 7.65 milyar ADA token satın aldığından, 1 dolarlık işaret ADA fiyatı için önemli bir desteği temsil ediyor.

Yazım sırasında 7. sıradaki kripto para birimi olan ADA, coin başına 1,07 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u.today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.