Ekim 13, 2022

Bu Altcoin Ateşledi, Günlük…

Önde gelen on-chain analitik şirketi Santiment, paylaştığı yeni verilerde Polygon (MATIC) ağındaki günlük aktif adres sayısının 12 Ekim tarihinde 449.67bin ile rekor kırdı. Söz konusu rekor en son 23 Kasım 2021 tarihinde 425.24bin’le kaydedilmişti.

Polygon

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, yerel token MATIC haber hazırlanırken 0,7379 dolardan işlem görüyordu. Bu fiyat, bir önceki haftaya göre %12,6’lık bir düşüş anlamına geliyor. MATIC’in piyasa değeri 6,5 milyar doların üzerinde seyrediyor.

Fiyat hareketinde bir miktar düşüş olmasına rağmen, Polygon blockchain sektöründe önde gelen isimlerden birisi olmaya devam ediyor. Sandeep Nailwal, Polygon’un gelişen oyun ekosistemine ilişkin bir tweet paylaştı. Tweet’e göre Polygon, oyun endüstrisindeki en önemli blockchain’lerden birisi olmaya devam ediyor.

Buna ek olarak, Polygon blockchain’i, üst düzey işletmelerin dikkatini de çekmeye devam ediyor. Ethereum için en etkili ölçeklendirme çözümü, Amerikan Ulusal Futbol Ligi (NFL), Adobe, DraftKings, Reddit, Disney ve Starbucks dahil olmak üzere büyük şirketler tarafından yaygın olarak benimsenerek önemli adımları hali hazırda attı.

Sandeep Nailwal, bir dizi tweet’te, Polygon blockchain protokolünün şu anda Hindistan’ın Uttar Pradesh eyaletindeki Firozabad şehrinde yerel polis yolsuzluğu ve suçuyla mücadele etmek için polis tarafından kullanıldığını açıkladı.

Polygon, birkaç toplu transfer işleminin yürütülmesini tek bir işlemde birleştirerek ölçeklenebilirlik zorluklarının üstesinden gelen Ethereum’un bir katman 2 uzantısı olan zkEVM’yi piyasaya sürdü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coin Edition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?