Eylül 16, 2022

Bu 6 Altcoin ETH’yi Geride Bırakabilir: Ünlü Ekonomist Açıkladı!


Son güncellenme : 24.10.2022 - 23:19

Real Vision CEO’su ve Goldman Sachs’ta hisse senedi ve hisse senedi türevlerinde hedge fon satışı eski eş başkanı Raoul Pal, Ethereum (ETH) birleşmesinden sonra bazı altcoin‘lerin piyasadaki en büyük ikinci kripto varlığından daha iyi performans gösterebileceğini tahmin ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Pal, Ethereum’un bir Proof of Stake (PoS) konsensüs mekanizmasına geçişinin olumlu olacağını, ancak Ethereum’un katman-1 rakiplerinin, ölçeklenebilirlik ve satın alınabilirlik açısından sahip oldukları rekabet avantajı nedeniyle ETH’den daha iyi performans göstereceklerine inanıyor.

“Benim önsezim, yarın hepimiz uyandığımızda, PoS değişikliğinin zaman içinde ETH için çok faydalı olduğunu fark edeceğiz.

Ancak o zaman insanlar daha ucuz ve daha hızlı zincirlere hala ihtiyaç olduğunu ve marjinal paranın akacağı yerin onlar olduğunu bir kez daha anlayacaklar.

Bu katman-1’ler ağ benimseme eğrisinde daha erken aşamalarda olduklarından, genellikle boğa piyasasında daha iyi performans göstereceklerdir.”

Popüler kripto veri platformu Chainalysis’e göre, önde gelen katman-1 blok zincirleri arasında Solana (SOL), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM) ve Binance Chain (BNB) yer alıyor.

Ethereum, altcoin

Makro gurusu ve yatırım stratejisti, Perşembe günü erken saatlerde etkinleştirilen birleşmenin, merkezi olmayan finansta (DeFi) bir yükseliş döngüsünü tetikleyeceğini ve bunun kripto alanındaki diğer finansal ürünlerin büyümesini hızlandıracağını iddia ediyor.

“ETH aracılığıyla Web3 için bir kıyaslama getirisinin oluşturulması, yapılandırılmış ürünler ve türevlerde hızlı büyüme ile birlikte DeFi’de başka bir büyük patlamanın tohumlarını ekecek…”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?