Ağustos 10, 2022

Bu 4 Altcoin’de Ufukta Ralliler Var: Uzun Vadeli Yükseliş Trendleri!


Son güncellenme : 10.08.2022 - 14:44

  • Üst düzey bir kripto stratejisti, aralarında Cardano (ADA) ve Chainlink (LINK) gibi popüler altcoin’lerinde bulunduğu bir avuç altcoin için uzun vadeli yükseliş trendleri ve potansitel ralliler öngörüyor.

Michaël van de Poppe, 621.500 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA) yukarı doğru yeni bir ralli için hazırlanıyor gibi göründüğünü söyledi.

“Direnç bölgesini defalarca test ettiği için devamlılık arıyor. 0,55 doları kırmak, 0,67 dolara devam etmenin yanı sıra, bu direnci desteğe çevirme (flip) uzun pozisyon girişi için bir katalizör anlamına gelir.”

cardano

Yazım sırasında ADA, gün içinde 3’ün üzerinde bir düşüşle 0,51 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Chainlink (LINK)

Koinfinans.com tarafından bildirdiğimiz üzere, analistin listesinde bir sonraki sırada merkezi olmayan Oracle ağı Chainlink (LINK) bulunuyor. Van de Poppe, LINK’in yeni bir yükselişi tetiklemeden önce yaklaşık 8 dolarda düzeltme yaşayacağını tahmin ettiğini söyledi.

“Bu, yukarı doğru bir eğilim gösteriyor.

8 dolardaki bir flip 12 dolar ve 12.50 dolara kadar devam etmeye izin verebilir.

Mevcut fiyatlarla bile, bu hala hayatta bir kez elde edilebilecek bir fırsat. Orta vadeli hedef aralığı 13,50-15.00 dolar olabilir. Tutması gereken fiyat aralığı ise 7,50-8,00 dolar.”

chainlink

CoinGecko verilerine göre LINK, gün içerisinde yüzde 1’lik bir düşüşle 8,42 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Fantom (FTM)

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin ise popüler akıllı sözleşme protokolü Fantom (FTM). Van de Poppe’ye göre, FTM kritik bir destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece patlama potansiyeline sahip.

“Güçlü görünüyor ve yukarı doğru gidiyor. Hâlâ long pozisyonundayım ve arada işlem yapıyorum… 0,34 dolar tutarsa 0,45 ila 0,50 dolara doğru bir hareket gerçekleştirmesini bekliyorum.”

fantom

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde yüzde 1,5’lik bir yükseliş yaşayan FTM, yazım sırasında 0,37 dolar seviyesinde bulunuyor.

Quant (QNT)

Analistin listesindeki son kripto para birimi ise, birden fazla blok zincirinin sorunsuz bir şekilde etkileşime girmesini sağlamayı amaçlayan bir protokol olan Quant (QNT). Van de Poppe, QNT’nin güçlü bir yükseliş trendinde olduğunu ve 110 dolarda bir dibe ulaşmasını beklediğini söyledi.

“Güç gösteriyor ki bu oldukça iyi… 140 dolarlık alan direnci temsil ediyor. 110 dolar ise potansiyel bir uzun pozisyon giriş bölgesi.”

altcoin

Yazım sırasında QNT, son 24 saate göre yüzde 2.74’lük bir düşüşle 122.74 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?