BONK Coin 1 Dolar Olur Mu? BONK Alternatifi Coinler Hangileri?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

BONK’un kripto dünyasındaki hızlı yükselişi dikkat çekiyor. Solana’nın meme coini BONK, Revolut ile ortaklık haberlerinin ortasında haftalık bazda yüzde 58 arttı. Son bir ayda gösterdiği performansla da yüzde 300 artıda olan popüler kripto para birimi BONK 4 Mart itibarıyla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Piyasalar, olası meme coin rallisini beklerken BONK yatırımcıları coinin 1 dolara ulaşabilme potansiyelini sorguluyor.

Bonk’un Revolut ile Potansiyel Ortaklığı, Değerini Yükseltiyor Olabilir

BONK’un değeri, büyük bir Avrupa fintech şirketi olan Revolut ile potansiyel bir ortaklığın etkisiyle artmış olabilir. Şirket, BONK için iki aşamalı bir listeleme planlıyor ve pazarın daha da büyümesini bekliyor.

İlk aşama, bir ya da iki ay boyunca platformda organik bir büyümeyi ve ardından “Öğren-Kazan” kampanyasını içeriyor. 1,2 milyon dolarlık bir ödül havuzuna sahip bu kampanya, BONK’un daha yaygın olarak benimsenmesini ve BONK’un kullanıcı tabanını 500 bin kişi artırmayı amaçlıyor.

BONK listeleme teklifinin yeşil ışık alması durumunda Revolut yatırımcıları için potansiyel bir airdrop yapılacağına dair spekülasyonlar da heyecanı artırıyor. BONK DAO’nun 158 milyon doların üzerinde tokene sahip olması nedeniyle böyle bir airdrop, tokenin popülaritesini önemli ölçüde artırabilir. BONK’un kripto para piyasasındaki konumunu sağlamlaştırabilir.

Aynı zamanda uygun piyasa koşulları, BONK projesine önemli miktarda sermaye girişi getiriyor olabilir. Yine de BONK’un yakın zamanda 1 dolarlık fiyat hedefine ulaşması fikri oldukça iddialı. Bu hedeflere ulaşmak, sürdürülebilir pozitif piyasa dinamikleri ve yatırımcıların tokenin potansiyeline olan güvenini gerektiriyor. BONK, yazım sırasında 0.00004132 dolardan işlem görüyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, meme coin piyasaları yakından izlenirken iki meme coin BONK alternatifi olarak öne çıkıyor. Piyasalara yeni giren ejderha temalı SMOG token, yüzde 10’luk OTC indirimiyle dikkat çekiyor. Yeni proje Scotty The AI (SCOTTY) ise, yapay zeka teknolojisi ile kripto projelerindeki güvenlik açıklarını yakalamayı planlıyor. Bu sponsorlu yazıda, bu projelerin detayları aktarılıyor.

Smog Token (SMOG) – Solana Tabanlı Yeni Meme Coin Projesi

SMOG token satın almak, yatırımcılara büyük bir airdrop fırsatı sunuyor. SMOG, mega airdrop kampanyasının oyunlaştırılması yoluyla ejderha topluluğunu oluşturmak için Solana’dan yararlanıyor. Solana airdrop’unu arayanlar SMOG satın alıp Zealy sayfasına giderek airdrop’a dahil olabiliyor.

Projenin çoklu zincir yaklaşımı, bu airdrop ile tamamlanıyor. SMOG, airdrop için toplam token arzının yüzde 35’i tahsis ediliyor. Böyle bir ödül tahsisi, topluluk katılımını büyük ölçüde teşvik etti ve projenin sosyal ününün gelişmesine olanak sağladı.

SMOG’un bir diğer avantajı da yüzde 42 oranında APY sunan stake mekanizması. Bu, topluluğu ödüllendirmenin yanı sıra, uzun vadeli olarak tokeni elde tutmayı teşvik ediyor. Satış baskısını azaltıp fiyatının değer kazanmasına olanak tanıyor.

Piyasa katılımcıları şu anda projenin web sitesi üzerinden SMOG satın alarak yüzde 10’luk bir indirim kazanabiliyor. Ancak bu durum yakında sona erecek. Dolayısıyla bu indirimden yararlanmak isteyen yatırımcıların ellerini çabuk tutmaları öneriliyor.

DEXTools verilerine göre SMOG token, kısa sürede 49 binden fazla yatırımcının ilgisini çekti ve Raydium havuzundaki likidite 2,18 milyon dolara yükseldi. Bu da alım satımı daha sorunsuz bir süreç haline getirdi.

Meme coin sektörü canlanmaya devam ediyor. SMOG, bu popüler nişte en üst sırayı almaya hazırlanan tokenler arasında zorlu bir rakip olarak ortaya çıkıyor.

Smog Token incelemek için tıklayın.

Scotty The AI (SCOTTY) – Ön Satışında 2 Milyon Doları Geçen Yeni Yapay Zeka Coini

Scotty The AI token satın almak, kripto projelerinde en yetenekli programcıların bile gözden kaçırabileceği anormallikleri tespit etmenizi sağlayabilir. Scotty the AI, güvenlik sistemlerindeki şifreleme algoritmalarındaki en küçük boşluklardan bile geçiyor. Girişimin temel amacı kripto alanının bütünlüğünü ve güvenliğini arttırmak olarak biliniyor.

Ayrıca yapay zeka ve blok zincirinin birleşiminden yararlanıp karmaşık algoritmaları ve kodları kolaylıkla analiz ediyor. Üst düzey hafızası sayesinde blok zincirine kaydedilmiş her işlemi ve her hash’i hatırlayabiliyor. Saniyeler içinde büyük miktarlardaki verileri tarayabiliyor.

Scotty The AI’nin yapay zeka odaklı özelliklerinden ikisi, Scotty Scotty Swap ve Scotty Chat olacak. Ekip, Scotty Swap’ın son derece güvenli, hızlı bir token değişim merkezi olacağını ve şık bir alım/satım deneyimi sunacağını söylüyor.

Öte yandan Scotty Chat, kripto para birimleri hakkında rahatça sohbet edebileceğiniz ve piyasa bilgilerine ulaşabileceğiniz bir ortam olacak.

Katılımcılar ön satış sırasında takıma şimdiden 2 milyon dolardan fazla getiri sağladı. Tokeninin fiyatı şu anda 0,00705 dolar.

SCOTTY’nin ilgi çeken ön satışı için toplam token arzının yüzde 30’u ayrıldı. Bu da yaklaşık 520 milyon tokene denk geliyor. Geriye kalan tokenler staking, geliştirme, takas likiditesi ve pazarlama arasında dağıtılacak. Scotty the AI, tokenomiği ve yapay zeka teknolojisinin kendisine sunduğu avantajlarla kripto pazarında yükselen bir oyuncu olarak öne çıkıyor.

Scotty The AI Token incelemek için tıklayın

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : SMOG, Scotty The AI
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?