Aralık 1, 2022

David Gokhshtein: Bitcoin Yerine Bu Altcoin’i Tercih Ederim!

David Gokhshtein, yalnızca getirilere odaklanmak yerine farklı detaylara odaklandığını açıklayarak, kripto tercihini paylaştı. Gokhshtein, Bitcoin yerine Ethereum tercih edeceğini belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son yedi günde Ethereum, Bitcoin’e kıyasla daha iyi bir performans gösterdi.

Verilere göre Bitcoin son yedi günde %3,4 arttı. Ethereum ise %8,8 gibi iyi bir fark yakalamayı başardı. Öte yandan daha geniş zamanlı fiyat grafiklerinde tam tersi bir tablo söz konusu. Hem 30 günlük hem de yıllık fiyat grafiklerinde Bitcoin daha iyi bir performans gösterdi.

Verilere göre Bitcoin son 30 günde %16,2 değer kaydetti. Yıllık grafikte ise %69,9 değer kaybetti. Ethereum’da ise bu veriler sırasıyla %18,2 ve %72,3 oranında.

Ethereum kripto para birimi.

Ethereum Merge sonrası birçok uzman deflasyonist yapının çekici olacağını belirtti. Hatırlanacağı üzere ETH ağı Eylül ayında enerji kullanımını %99,95 oranında azalttı. İş kanıtı konsensüsünden hisse kanıtı konsensüsüne geçen blockchain gündemde sıkça yer aldı.

Balinalar da ilgiyi yüksek tutuyor ve Ethereum biriktirmeye devam ediyor. Santiment’in verilerine göre büyük balinalar (10,9 milyon-1,09 milyar dolar arası varlığa sahip) hareketlendi. Sonuç olarak bu adresler cüzdanlarına yalnızca bir günde 947.940 ETH ekledi.

Nitekim aktif ve büyük cüzdan sahipleri sayısındaki artış da 20 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Sonuç olarak David Gokhshtein Ethereum’u tercih ediyor olsa da Bitcoin konusunda da iyimser. Nitekim Gokhshtein, Bitcoin’in 250.000 dolara ulaşacağı konusunda tahmin yapmıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.