Mart 20, 2024

Bitcoin ve Altcoinler’de ki Düşüş, Yatırımcıların Yeni Kripto Para Birimleri Keşfetmeye Çıkardı!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto piyasası, Bitcoin ve başlıca altcoinlerin büyük bir düşüş yaşamasıyla darbe aldı ve yatırımcıları 440 milyon dolarlık ağır bir tasfiyeyle karşı karşıya bıraktı. Bu piyasa düşüşünün ortasında, satış öncesi projeler şeklinde yeni fırsatlar ortaya çıkıyor. Bu olay ortaya çıktıkça, bilgili yatırımcılar bu kullanılmayan potansiyelleri keşfediyor ve umut verici getiri arayışında yatırım stratejisinde bir değişime işaret ediyor.

BlastUP, Birkaç Hafta İçinde 2 Milyon Doların Üzerinde Para Topladığı İddia Ediliyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, başlangıcıyla manşetlere çıkan bir Katman 2 blok zinciri olan Blast’a dayanan bir launchpad platformudur. BlastUP, sadece birkaç hafta içinde 2 milyon doların üzerinde fon toplayarak Blast’ın izinden gittiği iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

İçerik göndericisine göre eksiksiz bir Web3 ve yapay zeka araçları paketi ile DApp’leri başlatmaya yönelik yenilikçi çözümleri yeni başlayanlar için bir hit olacağından BlastUP’ın etkisi çok büyük olabilir. Platforma katılan herkes için kapsamlı bir araç seti ve ödüllendirici bir sistem sunduğu iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre BlastUP tokenlerinin ön satışı devam ediyor ve beşinci aşamadaki fiyat 0,055 dolar olarak belirlenirken, borsalar tarafından kabul edilir ve ekibi sadık kalırsa fiyatında artış yaşanabileceği iddia ediliyor. Fakat kesin değildir, risk bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

Ekibinin aktardığına göre BlastUP token sahipleri, öncelikli token satışından IDO’larda özel sadakat ödüllerine kadar birçok avantaja erişebilirler. Ayrıca BlastUP tokenlerini stake ederek faiz kazanabilir ve desteklenen projelerden ücretsiz token sağlayan tohum stake etme özelliğinden yararlanabilirler.

İçerik göndericisine göre BlastUP sadece başka bir kripto projesi değil, geniş bir kitlenin sadakatini kazanmak için güçlü bir temele sahip. Bu launchpad, blockchain girişimleri için giriş engellerini azaltmayı ve en başından itibaren başarılı olmak için her şeye sahip olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Geleceği belirsiz olan BlastUP’ın ayrıntılı yol haritası 2026’ya kadar uzanmakta olup, bir AI IDO tarayıcısı, AI Startup Team Tools ve Community Marketplace’i tanıtmayı planlamaktadır.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

Solana’nın Potansiyel Yükselişi Uzun Vadeli Riskler ve Piyasa Dalgalanmalarının Gölgesinde Kaldı

Solana’nın şu anki fiyatı 182,00 dolar’da seyrederken, 142,72 dolar’daki en yakın direnç seviyesine sıçrama yapabileceğine dair umut var. MACD ve 10 günlük Basit Hareketli Ortalama göstergelerinin alım yönünde desteklediği kısa vadeli görünüm, bu olumlu havayı daha da güçlendiriyor. Gerçekten de, trendlerin devam etmesi halinde ikinci direnç seviyesi olan 159,73 dolara ulaşma potansiyeli güçleniyor.

Ancak uzun vadeli riskler de göz ardı edilemez. Olumsuz koşulların devam etmesi halinde en yakın destek seviyesi olan 100,87 dolar’a sert bir düşüş söz konusu değil. İkinci destek seviyesi olan 76,03 dolar’a daha fazla düşüş krizi derinleştirebilir. 100 günlük Basit Hareketli Ortalama ile RSI ve Stokastik nötralite güçlü bir toparlanma potansiyeline işaret etse de, potansiyel fırtınaları atlatmak için dikkatli olmak gerekiyor.

Avalanche’ın Fiyatı %20 Yükselme Potansiyeliyle Umut Saçıyor

Avalanche’ın 57,53 dolar’lık mevcut fiyatı, özellikle 46,32 dolar’ın altında kalan en yakın direnç seviyesi göz önüne alındığında umut veriyor. Son oyun anlatıları, etki için eşsiz bir fırsat sunuyor. 10 günlük basit hareketli ortalama ile desteklenen “Al” tavsiyesi, AVAX’ın yörüngesinde olumlu dalgalanmalar ve uzun vadede %20’lik potansiyel bir artışa neden olabilir.

İyimser havaya rağmen, mevcut fiyatlandırma ile listelenen destek seviyeleri arasındaki önemli mesafe göz ardı edilemez; en yakını 33,98 dolar olarak belirlenmiştir. Nötr RSI hareketi ve Stokastik RSI göz önünde bulundurulduğunda, fiyat dalgalanmalarının kısa vadede boğaların lehine olmayabileceğini öngörmek mantıklıdır. İlerleme dönemlerini ihtiyatlı anlarla harmanlamak daha dengeli bir bakış açısı sunuyor.

Polkadot’un Fiyat Analizi: Direnç, Destek ve Piyasa Ortalamalarında Gezinme

Polkadot’un mevcut 9,13 dolar fiyatı, en yakın direnç seviyesi olan 9,26 doları’nın biraz gerisinde yer alıyor. 10 günlük basit hareketli ortalamanın satış için önerilen bir eylemi yansıtmasıyla, bu rakamlar etrafında kısa vadeli dalgalanmalar ortaya çıkabilir. Bu arada, 10,25 dolar’lık ikinci direnç seviyesi, özellikle 7,98 dolar’da bulunan 100 günlük basit hareketli ortalama için önerilen eylem satın almak olduğundan, büyüme için bir fırsat sunuyor.

Analistler stokastik RSI üzerinde nötr bir duruş sergileyerek satış ve alım baskılarında bir dengeye işaret ediyor ve bu da uzun vadede istikrarlı bir gelişim anlamına gelebilir. Bununla birlikte, en yakın destek seviyesi 6,91 dolar’da ve hatta ikinci destek seviyesi 5,55 dolar’da daha da düşük, bu da dikkatli olunması gerektiğini gösteriyor. Uzun vadeli beklentiler karışık olduğundan, hem büyüme hem de düşüşe yönelik dengeli bir görüşe sahip olmak en ihtiyatlı yaklaşım olabilir.

Sonuç

Gelişen kripto yatırımları ortamında, BlastUP gibi satış öncesi projeler başarılı olabilir mi olamaz mı merak ediliyor. Solana, Avalanche ve Polkadot gibi coinler piyasadaki dalgalanmalara rağmen umut vaat ederken, BlastUP, Blast ekosistemindeki yeni yapılanması gelişebileceği iddia ediliyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?