Ekim 24, 2022

Bitcoin Tahmini Tutmuştu: Analistten Üç Yeni Tahmin!

2022 yılının başlarında yaşanan çöküşü bilmesiyle popülerlik kazanan Capo, yeni tahminini paylaştı. Bitcoin ve Ethereum için tahminlerini paylaştı. Analist tahminleri dolayısıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Capo takma adıyla tanınan analist 560.000 takipçili Twitter hesabında ‘zamanın geldiğini’ açıkladı. Capo, Bitcoin ayılarının olası hamlesinin engellenmesi için rallinin güç kazandığını açıkladı.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere trader Scott Redler da benzeri bir tahmin paylaşmıştı.

“Fiyat hareketi ‘boğa’ görünümünde. Isı haritaları ‘boğa’ görünümünde. Gördüğüm şey birçok short pozisyonun sıkıştırılması gerektiği. Fiyat 21.00 dolara hazır.”

24 ekim 2022 Bitcoin fiyat tahmini

Short sıkışması, bir varlığın birimlerini belirli bir fiyattan ödünç alan ve onları daha düşük bir fiyata satma umuduyla aradaki farkı cebe indiren trader’lar, alım satım onların önyargılarına karşı hareket ederken varlıkları geri almak zorunda kaldıklarında gerçekleşir.

Coinglass verilerine göre trader’lar son 24 saatte 3,63 milyar dolar değerinde short pozisyon biriktirdi.

Bitcoin ve Ethereum için Görünümüm Boğa

Ethereum için de fiyat tahminini paylaşan Capo, benzeri bir ralli tahmini paylaştı. Analist fiyatın 1.400 doların üzerinde çıkabilecek güç olduğuna inanıyor. Analist bu seviyeyi ‘kullanılmamış likiditenin’ olduğu yer olarak tanımlıyor.

Ethereum fiyat tahmini

Kısaca söyleyecek olursak trader’lar genellikle yüksek likidite alanları ararlar çünkü büyük pozisyonlara sahip yatırımcıların fiyatı etkileyerek alıcı veya satıcıları kolayca bulmak için o bölgeye doğru hareket edeceklerine inanırlar.

Son olarak tahminlerini XRP ile tamamlayan Capo, piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto paranın büyük olasılıkla 0.17 dolarlık hedefine doğru dik bir düzeltmeye hazır olduğu konusunda uyardı.

XRP fiyat analizi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?