Mart 4, 2023

Bitcoin Kahini Görüşlerini Dile Getirdi: Bunları Yapmalısınız!

BTC’nin 23.000 doların altına düşeceğini tahmin eden ve yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, şimdi Bitcoin için yükselişe geçeceği görüşünde.

Kripto trader’ı Michaël van de Poppe 164.000 YouTube abonesine şimdi piyasalara girmenin tam zamanı olduğunu söyledi.

“Mt. Gox, Ethereum Shanghai kilitlerinin açılması ve ayrıca Silvergate ile ilgili tüm olumsuzlukları görmenize rağmen, satın almaya başlamanın zamanı geldi. Dolar maliyet ortalamasıyla piyasalara girin. Piyasalar cehennem gibi kanlı olduğunda yaptığınız gibi.” dedi.

Twitter takipçilerine seslenen Van de Poppe, yatırımcıların mevcut piyasaları nasıl görmeleri gerektiğine dair iki farklı yorum getirdi.

“Piyasalarda tonlarca korku var.

Sadece alın ve tutun.

Bu kadar basit.

İnsanlar iki hafta önce kripto almak için çok hevesliydiler.

İnsanlar şimdi kriptolarını satmak için çok hevesli.

Haber yazıldığı sırada BTC 22.440 dolar değerinde. Trader tekrar alım yapmadan önce kral kriptonun bu seviyeye düşmesini beklediğini dile getirdi.

“Bu yüzden Bitcoin’de uzun vadeli alımların yapılmasını bekliyordum.

Elde edemediğimiz 23.800 doların net bir şekilde kırıldığını görmek istedim.

Ardından, şu anda vurulmuş ve doldurulmuş olan 22.300 dolarlık alanı bekliyorum.”

Bitcoin fiyat durumu

Trader ayrıca Ethereum (ETH) tabanlı oracle platformu Chainlink‘e (LINK) de baktı. Van de Poppe, LINK’te özlem duymadan önce daha yüksek dipler görmeyi beklediğini öne sürüyor.

“İşte Chainlink’e gidiyoruz.

Uzun pozisyonlara girmeden önce burada biraz daha yatay hareket görmek istiyorum.

Eğer durum buysa, tekrar 8 doları hedefliyoruz.

Hala aralıkta.” dedi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LINK bu haber yazıldığı sırada 6,92 dolardan işlem görüyor.

Chainlink (LINK) fiyat analizi

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?