Sponsorlu İçerik
Şubat 7, 2024

Bitcoin Fiyatı Yükselecek mi? Sui ve KangaMoon, Altcoin Rallisinin İçerisinde Olabilecekler mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Doğu Asya, önümüzdeki haftalarda Ejderha Yılı’nın başlangıcını kutlamaya hazırlanıyor. Kripto tüccarları heyecanlı, Çin Takvimi’nde en şanslı ve en refah hayvanlardan biri olarak kabul edilen yılın Bitcoin için büyük bir ralliye yol açacağını öngörüyorlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kutlama öncesinde, Markus Thielen Bitcoin’in yıl sonundan önce 70.000 doların üzerine çıkabileceğini öngördü. Bu arada, iki altcoin, Sui (SUI) ve geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG), 2024’te neler yapacağı merak ediliyor.

Markus Thielen, Bitcoin (BTC) İçin 70.000 Dolara Yükseliş Öngörüyor

Ünlü kripto analisti Markus Thielen, 10X Araştırma’da, Bitcoin (BTC) fiyatının yıl sonuna kadar 70.000 dolara çıkacağını öngörüyor. Bu, Bitcoin fiyatının bir haftadan fazla bir süredir değişmeden kaldığı mevcut 42.500 – 43.000 dolar aralığına göre %65’lik bir artışı ima ediyor.

Thielen, olumlu projeksiyonlarını güçlenen makro koşullar, ABD seçimleri, parasal rüzgarlar ve spot Bitcoin ETF’lerine olan artan talebe dayandırıyor. İddiaları, kripto para endüstrisindeki artan tutumla güçleniyor.

10 Şubat’ta Doğu Asya, Ahşap Ejderha Yılını kutlamaya başlayacak. Kripto tüccarları, kripto piyasasının, Çin Takvimi’nin en şanslı ve en zengin hayvanlarından birinin aynı kaderini paylaşacağını öngörüyor. Bitcoin fiyatı arttıkça, altcoin piyasasının 2024’te yükselmesi bekleniyor.

Sui (SUI) TVL Yeni ATH Belirler, Fiyat Takip Edecek

Genel kripto piyasası boğa görünümü sergilerken, Sui (SUI) avantaj sağlayabilecek en iyi altcoinlerden biridir. Son birkaç ay içinde, Sui ağı inanılmaz bir hızla büyüdü, toplam kilitli değeri (TVL) %1000’den fazla arttı.

DeFiLlama verilerine göre, Sui’nin 515 milyon dolardan fazla bir TVL’ye sahip olup, dokuzuncu en büyük DeFi projesi olduğunu gösteriyor. Sui ağının büyümesi, gerçek dünya kullanım durumlarına sahip dApps’in hızlı gelişimiyle bağlantılıdır.

Ağ büyümeye devam ettikçe, uzmanlar Sui coin’inin 2024’te yükselişe geçmesini bekliyor. Yılbaşından bu yana (YTD), Sui %100’den fazla kazanç sağlayarak 1,5 dolar aralığında işlem gördü. Ancak, ağ büyümesi devam ettikçe, SUI’yi yeni bir ATH’ye taşıması beklenen %30’luk bir artış bekleniyor.

KangaMoon (KANG) 2024 Altcoin Piyasası Rallisine Hakim Olacak

Sponsorlu içerik göndericisine göre yaklaşan altcoin piyasası rallisinde, geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG) başarılı olup olmayacağı merak ediliyor. Heyecan verici yeni bir konsept etrafında inşa edilen KANG tokeni, iddialarına göre kazanç sağlama olasılığı olabileceği söyleniyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

DeFi projesi, çalışmaları devam eden benzersiz Sosyal Finans (Social-Fi) ağı nedeniyle bu tür bir tahmini çekti. Platform ayrıca, oynamaya dayalı kazanç, NFT’ler ve meme coinlerinin unsurlarını birleştiriyor. Bu Social-Fi ekosistemi, meme coin meraklılarının nihai merkezi olmayı hedefliyor. Kesin değildir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Geleceği belirsiz KangaMoon, meme coin meraklıları arasında etkileşimi teşvik etmek ve katılımları için onları ödüllendirmek üzere tasarlandı. Oyuncular haftalık, aylık ve çeyreklik meydan okumalara ve özel çekilişlere katıldıkça, KANG tokenleri ve diğer ödüller kazanacaklar. Başarısız olabilir, risk bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Daha fazla katılım, bir kullanıcının kazanabileceği daha fazla ödül anlamına gelir. KangaMoon’un gerçek dünya uygulaması iddiası, projenin başarılı olup olmayacağı merak ediliyor. Yatırım kayıp riski bulunuyor.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?