Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Zirvelere Koşarken, Yatırımcılar Yeni Proje Pullix (PLX)’i İnceliyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Yatırımcılar, analistler ve tüccarlar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’nin piyasadaki en üst kripto paralar arasında olduğu konusunda hemfikir olacaktır. Ancak, akıllı yatırımcıların rekor sayıda bir kısmı, tokenin birkaç gün içindeki lansmanından önce Pullix ön satışı hakkında bilgiler topladığı aktarılıyor. Pullix projesi başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Pullix (PLX) Lansmandan Önce Momentum Kazandığı İddia Ediliyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pullix (PLX) ön satışının sonuçlanmasına sayılı günler kaldığı aktarılıyor, proje önemli bir piyasa aktivitesi artışı kaydediyor. Şu ana kadar 130 milyonun üzerinde PLX tokeni satıldı ve 9,2 milyon doların üzerinde para topladığı aktarılıyor. Ayrıca, şu ana kadar projede yer alan yatırımcı sayısı yaklaşık 20.000’e ulaştı. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Yatırımcıların proje hakkında detaylı bilgiler edinmek istiyor, çünkü PLX ön satışı 2 gün içinde sona erecek ve başarılı olup olmayacağı belirsiz. Özellikle, PLX tokeninin lansmandan sonraki ilk yıl içinde  artış elde etmesi bekleniyor kesin değildir.

Mevcut yörüngeye göre, PLX’in kesin olmasa da yarışabilecek sadece Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralar var. Token zaten popüler kripto veri toplayıcı web sitesi CoinGecko’da listelendi ve platform ayrıca birkaç gün içinde gerçekleşecek BitMart ve Uniswap listelemesini de duyurdu. Fakat listelenecek mi bilinmemektedir, dikkatli olunmalıdır.

Bu arada, Pullix platformu, blockchain üzerinde sorunsuz bir ticaret ortamı yaratmak için DeFi ve CeFi borsalarının özelliklerini entegre eden hibrit bir trade-to-earn borsası kurmak istediği aktarılıyor. Pullix ile yatırımcılar, ticaret ücretlerinde %60’a varan indirimlerle birden fazla kripto para birimi ticareti yapabilirler. Özellikle, platformun kar paylaşım modeli, token sahiplerinin platformdan elde edilen günlük gelirlerin bir kısmını almasını sağlar.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bitcoin (BTC) için Momentum, Tokenin Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatına Ulaşmasının Eşiğinde

Bitcoin (BTC) fiyatı istikrarlı bir şekilde büyüyerek, tokenin tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşma görünümünde olduğunu gösteriyor. Piyasa istatistiklerine göre, Bitcoin fiyatı son bir hafta içinde %22’ye kadar arttı. Benzer şekilde, son bir ay içinde %49’a kadar fiyat artışı kaydedildi. Sonuç olarak, en üst kripto para birimi 2021’den bu yana ilk kez 60.000 dolarlık işareti geçti.

Aynı şekilde, Bitcoin ticaret hacmi pozitif bir yükseliş eğiliminde, tokeni daha fazla boğa momentumu için yoluna koyuyor. Mevcut yörüngeye göre, Bitcoin’in 2021 Kasım ayında ulaştığı 68.789 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini aşması muhtemel. Bu nedenle, analistler şimdi satın alınması ve HODL yapılması gereken en üst kriptolar arasında yer alıyor.

Ethereum (ETH) Rallisi Devam Ediyor, Rekor Yüksekliğini Kırabilir

Ethereum (ETH) için son bir ay içinde %50’nin üzerinde fiyat artışı, tokenin 3.500 dolarlık fiyat işaretinin üzerine çıkmasını sağladı. Ayrıca, Ethereum’un boğa eğilimi, token son bir haftada %17’den fazla kazanç elde ettiği için yakın zamanda duracak gibi görünmüyor.

Benzer şekilde, Ethereum ticaret hacmi, geçen haftadan bu yana günlük ortalama %60 büyüme ile CoinMarketCap’ten alınan verilere göre artış gösterdi. Mevcut yörüngeye göre, Ethereum 2024’ün Q1 sonundan önce 500 milyar dolarlık piyasa değeri değerlemesine ulaşabilir.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Pullix
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?