Mart 22, 2024

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Yatırımcıları Raffle Coin’i (RAFF) Araştırıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para dünyasında değişen bir anlatı var gibi görünüyor. Kripto para fiyatlarındaki yükselişten mevcut düzeltmeye ve birkaç coinin geri çekilmesine kadar, kripto piyasasının oynaklığını daha iyi anlatan pek fazla şey olmadı. Tüm bunların ortasında, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yıl sonundan önce takip edilebilir bir proje bulduğu aktarılıyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) geleceği başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Bitcoin (BTC) düşüşü diğer projeleri de sürüklüyor

Bitcoin’in (BTC) piyasa değerindeki düşüşe rağmen, 1,3 trilyon dolar ile piyasa değerine göre hala açık ara 1 numaralı kripto. Bitcoin (BTC) token fiyatı son 7 günde yaklaşık %6 oranında düşmüş olsa da, işlem hacmi son zamanlarda artıyor gibi görünüyor. Bitcoin (BTC) şu anda 64.385 dolar’dan işlem görüyor ve son 30 gün içinde.

Bitcoin’deki (BTC) düşüş, diğer kripto para birimlerinin de fiyatlarında düşüş olduğu için piyasada dalgalanma etkisine neden oldu.

Dencun yükseltmesine rağmen Ethereum (ETH) düştü

Ethereum (ETH) son 7 günde yaklaşık %8,42 oranında düşerek token başına 3.503$’lık bir fiyata geriledi.

Ethereum (ETH) ağı, Mart ayının başlarında Ethereum’un (ETH) ana ağında Decun yükseltmesi başlatıldığında önemli bir yükseltme geçirdi. İşlem ücretlerini düşürmeyi ve ağdaki kullanılabilirliği artırmayı amaçlayan yükseltme, Ethereum (ETH) fiyatına yardımcı olmadı.

Raffle Coin (RAFF) başarılı olabilecek mi

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) kripto para sektöründe barınabilecek mi merak ediliyor. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) analistlerine göre, blok zinciri teknolojisi ve merkezi olmayan yönetişime sahip yeni bir merkezi olmayan piyango platformu olan Raffle Coin (RAFF) geleceği belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Raffle Coin (RAFF) toplam 777.777.777 token arzına sahiptir. Bu tokenlerin %60’ını dağıtacağı altı aşamalı bir ön satış planlamıştır. Şu anda, bu ön satışın birinci aşamasında, bir Raffle Coin (RAFF) tokenı sadece 0,020 dolar gibi bir fiyata satılıyor. Fakat geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Raffle Coin (RAFF), takım tokenlerini en az iki yıl boyunca kilitlemeyi planlarken, likidite ömür boyu kilitleneceği iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Raffle Coin tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raffle Coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?