Mart 26, 2023

Bir Haftada 834 Milyonluk Yakım Geldi – Hangi Meme Coin?

Shibburn Twitter hesabına göre, geçen hafta 834 milyondan fazla SHIB dolaşımdan kaldırıldı.

Paylaşılan verilere göre son 7 günde toplam 834.804.461 meme coin dolaşımdan kaldırıldı ve bu yakım toplamda 82 işlemde gerçekleşti dedi.

Bunların yanında, son 24 saatte toplam dört işlemde 3.053.513 SHIB dolaşımdan kaldırıldı. Bu yakım sayesinde Shibburn web sitesine göre günlük yakım oranı %127 oranında arttı.

Basın zamanında, meme coin son 24 saatte küçük bir düşüşle 0.00001056 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Shibarium Meme Coin Yakımlarını Artırabilir

Dün bildirdiğimiz üzere, Shibarium piyasaya sürüldükten sonra, taban ücretin %70’i Shiba Inu’yu geri alıp yakmak için kullanılacak, bu da arzını etkili bir şekilde azaltacak ve değerini artıracak.

Kullanıcılar, yakım sözleşmesinde belirli bir miktarda BONE (25.000 dolar) biriktiğinde, yakım işlemine Katman 2 Shibarium’dan başlayabilir. Bu prosedür başlar başlamaz biriken BONE, Ethereum’un L1’ine teslim edilir ve burada otomatik olarak SHIB ile değiştirilir ve tekrar yakılır.

Bu prosedürle, kullanıcılar Shibarium’un web sitesindeki belirli bir portala erişebileceklerdir. Sadece “Yakımı başlat”ı seçerek herkes bu yakımlardan birini başlatabilir. İşlemi bitirmek için, katman geçişini etkinleştirmek üzere birkaç işlemi onaylamaları gerekir.  Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, SHIB token’ları, prosedür bittiğinde dolaşımdan kaldırılacak ve bu, toplam maksimum arza yansıtılacaktır.

Ekibe göre, test ortamları daha gerçekçi senaryolar sağladığından, bu çerçeve önümüzdeki aylarda değişikliklere veya revizyonlara tabi tutulabilir.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?