Shiba Inu’de (SHIB) Önemli Gelişme: Yakımlar Artacak!

Popüler meme coin SHIB’in merakla beklenen 2. katman ağı Shibarium’un beta testi yaklaşık iki hafta önce yayına alındı. Ana ağın başlatılacağı tarihte heyecanla bekleniyor. Bunların yanında güncel bir gelişme olarak meme coin ekibi nihayet, Shibarium Belgelerini yayınladı.

Bu belgeler Shibarium’un iç işleyişi konusunda kapsamlı bir rehberlik sunuyor. Shibarium’un daha fazla ölçeklenebilirlik sağlayarak, daha düşük gas ücretleri getirmesi ve Shiba Inu ekosistem projeleri için işlem hızının artırılmasına yardımcı olması bekleniyor. Güncellemeye dair heyecanlandıran bir diğer gelişme Shibarium’un büyük miktarda Shiba Inu yakma potansiyeli. İşte söz konusu belgelerde bu beklentiler detaylandırıldı.

Belgelere göre, Shibarium’da işlem başına maliyet Ethereum’dan 10.000 kat daha ucuz olacak. Bu sayede Shibarium, SHIB’de işlem yapmak isteyen kullanıcılar için son derece uygun maliyetli bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Bunların yanında belgelere göre, taban ücretin %70’i Shiba Inu’yu geri alıp yakmak için kullanılacak, bu da arzını etkili bir şekilde azaltacak ve değerini artıracak. Belgeler, Shibarium’un SHIB token’larını yakmada çok önemli olacağını ve zaman içinde değerlerini artıracağını ortaya koyuyor. Kalan %30’luk kısım ise ağ bakımı ve işletme maliyetleri için kullanılacak ve ağın sorunsuz çalışmasını sağlayacak. Ağ ilerledikçe ve geliştikçe bu ücret yapısının değişebileceğini belirtmekte fayda var.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shibarium Belgelerinin yayınlanması, Shiba Inu ekosistemi için önemli bir kilometre taşıdır ve ağın operasyonları ve gelecekteki yönü hakkında şeffaflık ve netlik sağlar. Düşük işlem maliyetleri ve yenilikçi ücret yapısıyla Shibarium, SHIB token’ı ve daha geniş DeFi manzarası için oyunun kurallarını değiştirebilir.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.