Ocak 13, 2023

Binance’ten Altcoinler İçin Duyuru: Delist Ediliyor!

Kripto dünyasının önde gelen borsası olan Binance, altcoin‘lerle ilgili önemli bir duyuruda bulundu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance Marjin, 30/01/23 tarihi itibarıyle FLM ve KMD’yi Çapraz Marjin’den ve COCOS, CREAM ve SCRT’yi İzole Marjin’den ödünç alınabilir varlıklar olarak listeden çıkaracağı duyurusunda bulundu.

Çapraz marjin Çiftleri: FLM/USDT, KMD/USDT
İzole Marj Çiftleri: COCOS/USDT, CREAM/BUSD, SCRT/BTC, SCRT/BUSD, SCRT/USDT

17/01/23’te Binance, FLM/USDT ve KMD/USDT çapraz marjin borçlanmasının yanı sıra COCOS/USDT, CREAM/BUSD, SCRT/BTC, SCRT/BUSD ve SCRT/USDT izole marjin borçlanmasını askıya alacağını duyurdu.

Binance'den altcoin delist haberi!

Binance, 30/01/23’te kullanıcıların pozisyonlarını kapatacağını belirtti. Otomatik bir uzlaşma gerçekleştireceğini ve FLM/USDT ve KMD/USDT çapraz marjin çiftlerinin yanı sıra COCOS/USDT, CREAM/BUSD, SCRT/BTC, SCRT/BUSD ve SCRT/USDT izole marjin çiftlerinde bekleyen tüm emirleri iptal edeceğini belirtti. Daha sonra bu çiftleri Çapraz Marjin ve İzole Marjin listesinden çıkarılacağını duyurdu. Kullanıcıların listeden çıkarma işlemi sırasında pozisyonlarını güncelleyemeyeceklerini ve olası kayıplardan kaçınmak için marjin ticaretinin durdurulmasından önce pozisyonlarını kapatmaları tavsiyesinde bulundu.

Portföy Marjini kullanıcılarının yukarıda belirtilen token’ları Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlarına aktarmaları ve gerekirse 30/01/23 öncesinde marjin bakiyelerini tamamlamaları tavsiye edilir. Kullanıcılar, yukarıda belirtilen tokenların Marjin Cüzdanından çıkarılmasından kaynaklanabilecek olası bir likidasyondan kaçınmak için Birleşik Sürdürme Marjin Oranını (Uni-MMR) yakından izlemelidir.

Kaynak : Binance
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?