Sponsorlu İçerik
Ocak 5, 2024

Binance’in Listelediği AI Coin Yüzde 8 Bin 500 Artışla Başladı! İşte Dikkat Çeken Yapay Zeka Coinleri

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Binance, Launchpool’un 42’nci projesi olarak yeni Web3 yapay zeka oyun platformu Sleepless AI’yı geçtiğimiz hafta listelemişti. 4 Ocak itibarıyla resmi olarak listelenen AI 0,03 dolar seviyelerinden piyasaya sürüldü. Ancak listelendiği ilk günde yüzde 8 bin 500 oranında bir müthiş bir yükseliş yaşadı.

Sonrasında bir miktar geri çekilen AI bu yazı yazıldığı saatlerde yaklaşık 1,14 dolardan işlem görüyor. Sleepless AI, oyun dünyasını yeniden tanımlamak için Web3’ün yenilikçi gücünü ve yapay zekayı birleştiren heyecan verici bir altcoin olacağa benziyor.

Teknolojik ustalığın ötesinde Sleepless AI’nin yapay zeka ve blok zincirini birleştirmesi; merkeziyetsiz uygulamalar, akıllı sözleşmeler ve gelişmiş veri güvenliği için olasılıkların önünü açıyor. Öncü olabilecek bir coin olan Sleepless AI dünyanın yapay zeka çözümlerine artan bağımlılığını karşılıyabilir.

Son aylarda dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’de yapay zeka paralarına ilgide artış yaşanıyor. Bu, yapay zekanın artan popülaritesinden ve diğer sektörlerle olan ilişkisinden kaynaklanıyor. Binance ayrıca, Arbitrum üzerine kurulu bir oyun blok zinciri olan Xai’yi (XAI) ve yapay zeka destekli kullanıcıların oluşturduğu içeriği platformu (UGC) NFPrompt’u (NFP) da listelediğini duyurdu.

Yapay zeka coinlerinin geleceği parlak görünüyor. Yapay zeka teknolojisi gelişmeye devam ettikçe bu coinlerin daha da popüler hale gelmesi muhtemel. Büyüme potansiyeline sahip yapay zeka coinleri arayanlar bu noktada, Launchpad XYZ token satın almak ve yPredict token satın almak uygun seçenekler olabilir. Gelin, bu ön satış coinlerinin detaylarına daha yakından bakalım.

Launchpad XYZ (LPX) –  Web3 Alanına Giren Yenilikçi Platform

Launchpad XYZ, son derece yenilikçi bir platform olduğu için Web3 alanı için bir güçlü bir potansiyel olarak karşımıza çıkıyor. Yerel tokeni LPX, ekosistem işlevlerini (yeni kripto launchpad, merkeziyetsiz borsa, sosyal alım/satım platformu) yerine getirmek için yaratıldı.

Analitik gösterge tablolarını, gerçek zamanlı verileri, duyarlılık analizlerini ve kripto içgörülerini birleştirerek yüksek potansiyele sahip kripto para birimlerini keşfetmeye yardımcı oluyor. Ayrıca, Launchpad XYZ birçok Web3 özelliğine erişimi tek bir çatı altında sağlıyor.

Launchpad XYZ’nin nihai hedeflerinden biri, Web3’ün kitlesel olarak benimsenmesini teşvik etmek, yani kullanıcıların Web2’den Web3’e geçişini kolaylaştırmak oluyor. Bu amaçla, yeni kripto kullanıcıları için tek adresli mağaza olarak adlandırılan bir hizmet sunuyor. Kullanıcıları için karmaşık bir dünyayı basitleştirerek Web3’ü daha kullanıcı dostu hale getiriyor.

İyi haber şu ki, çok çeşitli özellikler ve bilgiler sunan projenin ön satışı hala devam ediyor. Launchpad XYZ token satın almak isteyenler için sunulan en önemli avantajlardan biri ise, bilinçli yatırım kararları alabilmeleri için kaynaklar ve yardımcı programlar sağlamak.

Launchpad XYZ, kullanıcılarına; geniş veri öngörüleri sağlayan, tek bir kontrol panelinden öğrenmelerine ve piyasada bulunmalarına olanak tanıyan Web3 alım/satım ve analiz aracı. Amiral gemisi araçları arasında yapay zeka dil modeli, 400’den fazla veri noktasından yararlanan bir kripto sıralama sistemi olan Launchpad Quotient ve bir alfa Telegram sinyal grubu yer alıyor.

Launchpad XYZ, piyasa hareketlerini analiz etmek isteyenler için doğru adres olduğunu söylüyor. Analiz ve veri için yapay zekadan faydalanan Launchpad XYZ, yerel tokeni LPX’i; USDT, ETH veya kredi kartı kullanarak satın alma seçeneklerini sunuyor.

yPredict (YPRED) – Kripto Yatırımcılarına Hem Veri Hem Öngörü Sağlayan Platform

Kripto paraların bu yıl nasıl bir performans sergileyeceği, her yatırımcının merak ettiği bir konu oluyor. yPredict token satın almak, bu soruya cevap arayan yatırımcılara yardımcı olmayı sağlayabilir.

Bu yapay zeka tabanlı platform, kripto yatırımcılarına veri ve öngörü sağlıyor. Bir diğer deyişle, yPredict, yapay zeka yardımıyla yatırımcıların karlarını artırmaya çalışıyor. Protokolün öngörülerini ve ölçümlerini kullanan yatırımcılar, piyasada güçlü bir şekilde kalma şansına sahip oluyor. yPredict’in temel veri odaklı içgörüleri ve yapay zeka keşifleri şunları içeriyor:

  • 25’den fazla tipik grafik modelini otomatik olarak tanıma
  • Haber ve sosyal medya sitelerini inceleyerek duygu analizi sunma
  • Gösterge analizi sırasında daha az verimli olanları  piyasa verilerinden filtreleme
  • Bireysel cihazların işlem analizini yapma

Proje, her biri farklı özellikler sağlayan üç abonelik türü de sunuyor. Bunlar ücretsiz, aktif ve profesyonel traderlık seçenekleri olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar, YPRED tokenleriyle aylık üyelik paketlerinden herhangi birini satın alabilirler.

yPredict akıllı sözleşmesi, Coinsult tarafından denetlendi. Ekosistemin temeli, günümüzün en modern kripto protokolü olarak kabul edilen son derece hızlı ve verimli Polygon blok zinciri. MATIC, ETH, USDT, BNB veya banka kartıyla YPRED satın alabilirsiniz. Minimum yatırım tutarı 200 YPRED olup üst limit yok.

yPredict’in en iyi yanlarından biri, kripto analitiğinde tahmine dayalı bir model geliştirerek tüm yatırımcılar için alım/satım sinyalleri sağlaması. Dahası, gerçek zamanlı duygu analizi de yapıyor. Böylece yatırımcılar, saatlerce araştırma yapmaktan tasarruf edebilecek.

Launchpad XYZ token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Finixio
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?