Haziran 4, 2019

Binance’in CEO’sundan, Justin Sun’un 4.5 Milyon Dolarlık Yemek Teklifine Ret

TRON’un kurucusu Justin Sun, kendisine 4.5 milyon dolara mal olan Warren Buffet ile öğle yemeğine Binance CEO’su CZ’yi davet etti.

Sun, bu yemeğe kripto para topluluğundan birkaç kişiyi kendisiyle birlikte katılması için davet göndereceğini söyledi. Davet teklifini alan bir isimde dünyaca büyük kripto para borsası Binanca’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao’ydu. Zhao, “Justin Sun beni davet etti fakat gidemem. Çok uzak. Bu davete 5 kişinin katıldığını düşünürsek bu 1 milyon doları geri çevirmek gibi bir durum. Ama kendisini çok takdir ediyorum.” dedi.

Justin Sun’ın Warren Buffet ile yemek hamlesi bazı kripto para yatırımcılarını olumlu karşıladı. Fakat bazı yorumcular ise bu adımı biraz gereksizce olduğunu düşündüklerini söylediler.

Bakalım Sun’un Warren Buffet ile yemeğinde sonuçlar nasıl olacak. Bunun sonuçlarını görmekte büyük bir fayda var.

İlgili habere gitmek için tıklayınız.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?