Justin Sun 4.57 Milyon Dolarlık Büyük Haberi Duyurdu!

Tron (TRX) kurucusu ve CEO’su olan Justin Sun, Twitter üzerinden yaptığı abartılı PR kampanyaları üzerinden eleştirile mağruz kalmasına rağmen TRX fiyatını arttırmakta başarılı olduğu saklanamaz bir gerçek.

Sun geçtiğimiz haftalarda Twitter hesabından yaptığı birden fazla açıklamalarda duyurudan duyuru yapmış ve bu haberler ile TRX’i adeta uçurmuş ve kısa bir sürelide olsa ilk 10 kripto para birimi arasına sokmayı başarmıştı.

Sun duyurularında bahsettiği “büyük” haberini 3 Haziran’da açıkladı ve bunun dünyaca ünlü milyarderlerden biri olan Warren Buffet ile bir öğle yemeği olduğunu duyurdu.

Forbes’e göre Buffet, bu öğle yemeğini bir bağış kampanyası kapsamında kabul etti. Sun, Buffet ile yemek yiyebilmek için tam 4 milyon 567 bin dolar ödeme yapacak ve bu ücretin tamamı San Francisco Körfez bölgesindeki evsiz insanlara yardım için kullanılacak.

Glide isimli yardım firması tarafından düzenlenen bu kampanyada Buffet yaklaşık olarak 20 yıldır düzenli olarak katılım sağlamakta ve bugüne kadar 33 milyon dolardan fazla bağış toplandı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.