Kasım 25, 2022

%37 Arttı: Binance Söylentileri Bu Altcoin Fiyatını Uçurdu!


Son güncellenme : 26.11.2022 - 00:45

Platformlar arasında birlikte çalışabilirlik ve likidite sağlama amacıyla oluşturulan Ren protokolünün yerel token’ı son 24 saatte %37 oranında değer kazandı.

Altcoin, bugünkü işlem seansı sırasında 0,1102 dolara kadar çıkmayı başardı. REN şu anda piyasa değeri açısından 169. en büyük kripto para birimi olarak yer alıyor. Altcoin için bugünün büyük haberi, Binance’in Ren’i satın almak istediğine dair çıkan söylentiler oldu.

Büyük bir çöküş yaşayan FTX borsasının iştiraki Alameda Research, bu yılın başlarında Ren projesini satın aldı ve her üç ayda bir gelişimini finanse etti. Fakat sonrasında yaşanan Alameda ve FTX borsasının iflası Ren ekibini zor duruma soktu ve ekip, Ren 1.0 olarak anılan mevcut tokenize Bitcoin teklifinin kapatılacağını duyurdu. Buna ek olarak topluluk tarafından yönetilen yeni bir Ren 2.0 protokolünün başlatılacağı bildirildi. Fakat Ren 2.0’ın geliştirilmesine devam etmek için Ren’in ek paraya ihtiyacı var.

Binance kısa süre önce zor durumdaki kripto firmaları için 2 milyar dolarlık bir kurtarma fonu başlattı. Ayrıca, platformunda varlıkları olan müşteriler için yaklaşık 940 milyon dolarlık bir sigorta fonu başlattı. Bu gelişmeler “CZ, Ren Protokol’ü satın alacak” şeklinde söylentiler oluşmasına neden oldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, söz konusu söylentiler doğru çıkarsa Binance CEO’su Changpeng Zhao da FTX’in çöküşünden sonra endüstri kurtarıcısı rolünü yerine getirme yolunda bir adım daha atacaktır. Dahası böyle bir gelişme yaşanırsa REN çok daha yüksek seviyelere çıkacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : beincrypto

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?