Binance CEO’sundan Uyarı: “Kötü Günler Kapıda!”

Bloomberg’in iç yazışmalara dayandırdığı haberine göre Binance CEO’su Changpeng Zhao, çalışanlarını uyaran bir mesaj yayınladı. Söz konusu mesaj, Binance’ten çıkan fonların artış kaydettiği bir dönemde geldi. İşte mesajın ayrıntıları.

Bloomberg’in haberine göre CEO, önümüzdeki birkaç ayın inişli-çıkışlı geçmesini beklyor. CZ, bu zorlu dönemin atlatılacağını ve çok daha güçlü olmalarına yardımcı olacağını da sözlerine ekledi.

Binance, geçtiğimiz hafta denetim raporlarını yayınlamış ve büyük bir eleştiri almıştı. Gelen eleştirilerin ardından kısa sürede 900 milyon dolarlık varlık borsadan çekildi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere söz konusu fon çıkışı kısa sürede milyar dolarlık seviyelere yükselmişti.

[irp posts=”71723″ ]

Kripto para borsaları, FTX’in geçen ay iflas başvurusunda bulunmasından bu yana müşteri varlıklarının güvende olduğunu kanıtlamak için denetim raporlarını yayınlamaya devam ediyor.

Konuya ilişkin detaylı yorum talep eden CoinDesk, herhangi bir cevap gelmediğini belirtti.

Changpeng Zhao, Binance’in son dönemdeki para çekme işlemlerine atıfta bulunarak “çok sayıda ekstra inceleme ve zorlu soru” ile karşı karşıya olduğu yorumunu yaptı. “Kuruluşun uzun süre dayanacak şekilde inşa edildiğini ve herhangi bir kripto kışında hayatta kalacağını” garanti etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinDesk


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.