Ocak 25, 2020

Binance CEO’su, Peter Schiff’in Kayıp Bitcoin’leriyle İlgili Konuştu

Peter Schiff’in kayıp Bitcoin sorunu çözülmüş olsa da, şimdilik kripto para topluluğunun dikkatini çekmeye devam ediyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) geçtiğimiz günlerde Schiff’in Bitcoin’e yaptığı olumsuzlukların insanları Schiff’in anlatmaya çalıştığı şeyin tersini yapmaya iteceği için Bitcoin’e yardım ettiğini belirtti.

Schiff’in kayıp Bitcoin’leriyle ilgili son sorunları, kripto para topluluğunun yetersizliğinin gerçek sorun olabileceğini ima ederek hızla tepki verdiği sosyal medyada viral oldu.

Toplumu öfkelendirmenin yanı sıra, durumun başka bir etkisi daha oldu. Schiff’in kaybettiği iddia edilen paraları çevreleyen tartışmalar, Bitcoin’e ciddi bir küresel ilgi getirdi.

Popüler kripto borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’ya (CZ) göre, Bitcoin aslında Schiff’in negativizmine ihtiyaç duyuyor. Ayrıca CZ, ekonomistin “mantıksız akıl yürütme nedeniyle çoğu insanın söylediklerinin tam tersini yapacağını” söyledi.

Peter Schiff’in kayıp Bitcoin’leri sorunu geçtiğimiz günlerde çözülmüştü. Schiff kendisinden kaynaklı bir problem sebebiyle bu sorunu yaşamıştı. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?