Binance CEO’su, Peter Schiff’in Kayıp Bitcoin’leriyle İlgili Konuştu

0
372

Peter Schiff’in kayıp Bitcoin sorunu çözülmüş olsa da, şimdilik kripto para topluluğunun dikkatini çekmeye devam ediyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) geçtiğimiz günlerde Schiff’in Bitcoin’e yaptığı olumsuzlukların insanları Schiff’in anlatmaya çalıştığı şeyin tersini yapmaya iteceği için Bitcoin’e yardım ettiğini belirtti.

Schiff’in kayıp Bitcoin’leriyle ilgili son sorunları, kripto para topluluğunun yetersizliğinin gerçek sorun olabileceğini ima ederek hızla tepki verdiği sosyal medyada viral oldu.

Toplumu öfkelendirmenin yanı sıra, durumun başka bir etkisi daha oldu. Schiff’in kaybettiği iddia edilen paraları çevreleyen tartışmalar, Bitcoin’e ciddi bir küresel ilgi getirdi.

Popüler kripto borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’ya (CZ) göre, Bitcoin aslında Schiff’in negativizmine ihtiyaç duyuyor. Ayrıca CZ, ekonomistin “mantıksız akıl yürütme nedeniyle çoğu insanın söylediklerinin tam tersini yapacağını” söyledi.

Peter Schiff’in kayıp Bitcoin’leri sorunu geçtiğimiz günlerde çözülmüştü. Schiff kendisinden kaynaklı bir problem sebebiyle bu sorunu yaşamıştı. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın