Binance (BNB) Rakibi İddia Edilen Pullix (PLX) Bu Hafta Uniswap ve Bitmart’ta Listeleneceği Aktarılıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Mevcut kripto piyasası, geleceği belirsiz olan Pullix (PLX) lansmanı ile etkilenecek mi kripto para başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Yakın zamanda, bu yeni gelen Uniswap’ta listelendi ve yakında BitMart’ta yer alacak. Fakat proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Binance (BNB): Blast Network ile Entegrasyon

Binance (BNB) son zamanlarda haberlere konu oluyor. En dikkat çekici olarak, Binance’in Web3 Cüzdanı’nın artık Blast Network ile entegre olduğunu duyurdu. Şu anda, herkes cüzdanı kullanarak birçok dApp’e erişebilir veya ağdan token transfer edebilir.

Bu Binance haberi, bu kripto için bir ralli tetikleyebilir. Bu ilk 5 kripto para birimi, son 30 günde tek başına 300 dolardan 419 dolara değer atladı. Bu süre zarfında, Binance coin piyasa değeri 44.92B dolardan 62.70B dolara yükseldi.

Bu kripto için duyarlılık da boğa yönlü, çünkü Binance 20/30 (yüzde 67) yeşil ticaret günü yaşadı. Ayrıca, şu anda 28 teknik gösterge yeşil yanıyor. Tüm bu nedenlerden dolayı, kripto alanındaki uzmanlar Binance’in 2024’ün ikinci çeyreğinde 547 dolar değerine ulaşacağını tahmin ediyor.

Pullix (PLX): Başlangıç Seviyesindekiler İçin En İyi Kripto Para

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Pullix (PLX) piyasada bazı yatırımcılar tarafından araştırıldığı iddia ediliyor. Sadece deneyimli yatırımcılar değil, başlangıç seviyesindekiler de ilgi gösteriyor. Uniswap gibi önemli platformlar bu kriptoyu zaten listelemiş; hatta Bitmart’ta yaklaşan bir listeleme iddiası bulunuyor (7 Mart). Fakat geleceği belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ekibinin aktardığına göre, Pullix likiditeyi Uniswap’ta 24 ay boyunca kilitleyecek. Bu, ekibin bu projeye olan güvenini gösteren önemli bir gelişme. Temelde, Pullix, CEX ve DEX özelliklerini birleştirerek online ticareti yeniden tanımlayacak. Binance’in sadece kriptolara odaklanmasının aksine, Pullix tüm varlık sınıflarını (kriptolar dahil) tek bir hesapta ve derin likidite ile ticaretini sağlamak istediği iddia ediliyor.

Binance ile Pullix arasındaki bir başka kritik fark ise, “Trade-to-Earn” gelir paylaşım modelidir. Başka bir deyişle, PLX stake sahipleri, günlük gelirin bir kısmını alacak ve güzel bir pasif gelir akışına sahip olacaklar. Ayrıca, PLX’nin nadirliğini artıran bir yakma özelliği de uygulanacak. Bildiğimiz üzere, daha fazla nadirlik demek daha fazla değer pompası demektir. Fakat kesin değildir, başarısızda olabilir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

PLX fiyatı, ön satışı sırasında değeri 0.04 dolardan 0.14 dolara yükseldiği aktarıldı. Ancak, Pullix başlangıç fiyatının 0.168 dolar olacağını duyurdu. Kesin değildir, risk bulunuyor.

Pullix’in Binance Üzerindeki Üstünlüğü Nedir?

Pullix, lansmanda düşük bir piyasa değerine sahip olacak şekilde Binance’i geçtiği iddia ediliyor. Başka bir deyişle, PLX’nin fiyatının fırlaması için daha az yeni fon gerekecek. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?