Sponsorlu İçerik
Ocak 26, 2024

3 Bin Doları 19 Saatte 650 Bin Dolar Yaptı! Gözler Bu Coin’e Çevrildi

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Az bilinen kripto para birimleriyla işlem yapmak son derece riskli olsa da bazı durumlarda oldukça kazançlı olabiliyor. Bir kripto yatırımcısı düşük likiditeli bir kripto sayesinde 19 saat içinde 3 bin dolarlık yatırımını 650 bin doların üzerine çıkarmayı başardı.

Lookonchain isimli veri takip platformu, bu başarılı yatırım hikayesini X’te paylaştı. Bu yatırımcı başlangıçta, sadece 1.3 ETH harcayıp, 387 trilyon SNOW tokeni satın aldı. Bu miktar, tüm SNOW arzının yüzde 44’ünü oluşturuyordu. Bir süre sonra 72 trilyon SNOW tokeni satan balina, 53.4 ETH elde etti. Balinanın buradaki kârı yaklaşık 120 bin dolar civarındaydı.

O zamandan bu yana yatırımcı, Uniswap’in (UNI) havuzuna likidite eklerken daha fazla SNOW tokeni sattı. Kimliği bilinmeyen bu balina, hala elinde satılmaya hazır çok miktarda SNOW tokeni bulunduruyor.

Snowman (SNOW), yalnızca Uniswap’te işlem gören düşük likiditeli ve düşük maliyetli bir ERC-20 tokeni. Borsada tokenle ilgili hiçbir bilgi mevcut değil. Bu da tamamen spekülatif bir meme coin olduğunu gösteriyor. Bu yatırımın, şanslı bir balinanın stratejik bir yatırımı mı, yoksa şirket içindeki şüpheli bir işlem mi olduğu belirsiz. Ancak bu durum, düşük likiditeye sahip tokenlerin yüksek volatilitesini gösteren bir örneği temsil ediyor.

Bu alım satımların bazı durumlarda mutlu sonla bitmediğini bilmek önemli. Yatırımcılar, likiditenin düşük olduğu bir ortamda anlamlı bir kar elde etmekte zorlanabilir. Volatilite hızla değişerek büyük kayıplara ve yatırımcının iflasına neden olabilir.

Sonuç olarak, kripto pazarının öngörülemez ve heyecan verici doğası bir yatırımcının çok kısa sürede 220 kat kazanç yapmasını sağladı. Yeni bir ön satış coini olan eTukTuk da kripto para dünyasında benzersiz kazançlar sunma ve gelecek vaat eden bir alternatif olma iddiasında bulunuyor. eTukTuk token satın almak, dalgalanan piyasa hareketlerine rağmen trend listelerinde yatırımcıların seçenekleri arasına girdi. Gelin, bu projenin detaylarını inceleyelim.

eTukTuk (TUK) – Çevre Dostu Uygulamalarıyla Bilinen Yeni Ön Satış Coini

eTukTuk’un trend olmasının sırrını öğrenmek için platformun tüm özelliklerinin haritasını çıkarabiliriz. Ancak bundan önce elektrikli araç (EV) pazar analizi yapmak gerekiyor. Çünkü eTukTuk, bu pazarı tamamen dönüştürmeyi hedefliyor.

Araç sektörünün, Dünya’nın giderek artan karbondioksit emisyonlarında en büyük payı olan sektör olduğu biliniyor. İklim değişikliğiyle mücadeleyi üstlenen elektrikli araçlar da tam bu noktada devreye giriyor. Elektrikli araçlar, hava kirliliğini büyük ölçüde azaltabilen verimli araçlar. Ancak hala istenildiği ölçüde erişilebilir ve uygun fiyatlı değil. Ayrıca gelişmekte olan ülkelerde yaşayanların bu araçlara erişemeyeceği korkusu da mevcut.

eTukTuk bu noktada devreye giriyor ve yeşil ulaşım çözümleri üretmeye çalışıyor. Stratejik yaklaşımı, elektrikli araçların yaygın şekilde benimsenmesinin önündeki teknolojik ve finansal engelleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Blok zinciri ve yapay zeka ile donatılmış bu çözüm, gelişmekte olan ekonomilerde yaygın olan toplu taşıma sektörüne hizmet etmeye hazır. eTukTuk token satın almak, ulaşım ve araç sektörünü değiştirmeyi hedefine koyan bu projeye destek anlamına geliyor.

Proje piyasada oldukça yeni olmasına rağmen geliştirme çalışmaları beş yıldır devam ediyordu. Ekip, yıllar geçtikçe elektrikli TukTuk’larını tasarladı ve sistemi destekleyen temel altyapı üzerinde yoğun bir şekilde çalıştı.

TukTuklar, elektrikli, üç tekerlekli araçlara deniyor. Projenin ekonomik etkileri yatırım, işletme ve bakım maliyetlerinin diğer araçlara kıyasla belirgin bir şekilde daha düşük olmasına dayanıyor. Ayrıca sürücülerin, eTukTuk kullanarak gelirlerini yükseltme potansiyelleri de var.

eTukTuk Projesi Yapay Zekadan Faydalanıyor

Akıllıca tasarlanmış eTukTuk elektrikli bir araç olduğundan ilk yatırım maliyetleri nispeten düşük. Ekip, yerli üretim için sadece 200 parçaya ihtiyacı olduğunu belirtiyor. Elbette sürücülerin eTukTuk’u tercih etmelerinin daha başka faydaları da var. Yapay zeka bunların başında geliyor.

  • Yapay zekayla etkili kontrol: Yapay zeka sayesinde yakıt tüketimi azalıyor. En uygun rotaları seçerek trafik sıkışıklığında kalmayı önlüyor.
  • Tahmine dayalı bakım : Bu yapay zeka özelliği araçların ömrünü uzatıyor. Kaynak israfını azaltıp zamanında müdahaleye olanak sağlayarak arızaların önlenmesini sağlıyor.
  • Güvenlik ve uzun ömür: eTukTuk’un sağlam tasarımı yolcuların güvenliğini büyük ölçüde artırabilir. Uzun ömürlü LFP aküleri aracın uzun ömründen sorumlu yapılar olarak biliniyor.

eTukTuk token satın almak, yukarıdaki faydaların yanı sıra staking seçeneği de sunuyor. Pasif ödüller karşılığında yerel TUK tokenlerini stake eden Power Staker’lar ekosistemde önemli bir rol oynuyor. Şarj istasyonları ağı, Bölge Ortakları olarak adlandırılan kuruluşlar tarafından kurulup denetleniyor ve ödülleri de TUK tokenleri ile ödeniyor. Bu ödüller, elektrikli şarj için TUK tokenleri ile ödeme yapan eTukTuk sürücülerinden geliyor.

Ayrıca ekosistem, sürücülere akıllı şarj yapma ve ödeme altyapısı sunarak sorunsuz bir giriş sağlıyor. Blok zinciri, eşler arası ödeme sistemini ve şarj istasyonları ağını kontrol etmeye yardım ediyor.

eTukTuk token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : eTukTuk
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?