Şubat 9, 2023

Balinalar Üç Altcoin’e Akın Etti: İşte Bilinenler!

Balinalar, piyasadaki satışlara rağmen son birkaç gündür büyük miktarlarda altcoin biriktiriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere balinalar Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE) ve Polygon (MATIC) biriktiriyor.

Buna ek olarak, Shibarium beta lansmanına az kalmasıyla birlikte Shiba Inu (SHIB) ve yükselen NFT desteğinin bir sonucu olarak Polygon (MATIC(, balinaların artan faaliyetler kaydetti.

Whale Alert Perşembe günü iki büyük MATIC işlemi bildirdi. Tek bir balina, toplam değeri 50 milyon doları aşan iki işlemde 38.000.000 MATIC token’ı taşıdı. Aslında MATIC, en büyük 500 ETH balinasının tuttuğu üçüncü en büyük altcoin oldu.

Polygon (MATIC) fiyatı hala yükseliş trendinde ve bir haftada yaklaşık %10 arttı. Fiyat şu anda 1,33 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde 1,24 dolardan %2 artış gösterdi.

Analiste Göre Bu Altcoin Ralli İçin Hazır: %50 Roketleyebilir!

WhaleStats’e göre, ADA son 24 saat içinde en iyi 100 BSC balinası arasında en çok işlem gören token. Ayrıca, en büyük 1000 BSC balinası için en çok kullanılan akıllı sözleşmedir.

Çarşamba günü Santiment’in on-chain verileri, Cardano balina sayılarının 2023’te arttığını ve geçen yıl Mayıs ayından sonra ilk kez 100 bin dolardan fazla işlemin yükseldiğini ortaya koydu.

Cardano (ADA) fiyatı 2023’te %65 arttı. Son 24 saat içinde, ADA fiyatı %2’nin üzerinde düştü ve mevcut fiyat 0,38 dolardan işlem görüyor.

Bu arada Dogecoin, balina aktivitesinde Cardano için bir rekabet halinde. Dogecoin (DOGE), son 24 saat içinde ilk 100 BSC balinası arasında en çok işlem gören token olarak Cardano’yu geride bıraktı. Dogecoin Whale Alert, son 24 saat içinde 200 binin üzerinde DOGE kümülatif hareketi ile en az 20’den fazla işlem bildirdi.

Salı günü Rekt Capital, Dogecoin (DOGE) fiyatının haftalık zaman diliminde “düşen kama” modelinden çıktığını ve bunun önümüzdeki birkaç hafta içinde 0,1 doların üzerine çıkabileceğini gösterdiğini bildirdi. Şu anda, DOGE fiyatı son 24 saatte %4 düşüşle 0,09 dolar civarında konsolide oluyor.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?