Şubat 9, 2023

Analiste Göre Bu Altcoin Ralli İçin Hazır: %50 Roketleyebilir!


Popüler bir kripto analisti, piyasaya dair güncel görüşlerini paylaştı. Analist radarındaki 4 altcoin için detaylı tahminlerde bulundu.

Kripto piyasalarında Smart Contractor takma adıyla tanınan analist, 220.200 Twitter takipçisine, en büyük meme coin olan DOGE’un Bitcoin (BTC) karşısında artık güç gösterdiğini söyledi. Smart Contractor’ın üç günlük zaman dilimindeki DOGE/BTC tablosuna göre, Dogecoin‘in 2022’de ters bir baş ve omuz modeli oluşturduğu görülüyor. Kripto analisti, çok az kişinin DOGE’un önemli bir trend çizgisinin üzerine çıktığını fark ettiğini düşünüyor.

“DOGE/BTC tablosunun uzaklaştırılmış hali. Bu şey kelimenin tam anlamıyla muhteşem bir düşük seviye oluşturuyor ve kimsenin umurunda değil.”

Dogecoin altcoin haberleri

Bunların yanında sosyal medya platformları için gizliliği artıran Mask Network (MASK) ağının hizmet token’ını inceleyen trader, altcoin için yükseliş öngörüyor. Elliott Wave teorisini teknik analizinde düzenli olarak kullanan analist, grafiğine dayanarak, altcoin fiyatının mevcut seviyelerden %50’nin üzerinde yükselebileceğini tahmin ediyor.

“MASK bir sonraki adım için hazır.”

Mask dolar tahmini

Trader’ın radarındaki diğer altcoin Curve DAO (CRV). Analist CRV’nin dolar ve Bitcoin işlem çiftlerinde bir yeniden birikim üçgeni oluşturduğunu söylüyor, bu da yükseliş eğiliminin sinyalini veriyor.

“Dolar işlem çifti ve Bitcoin işlem çiftinde dört saatlik zaman diliminde zaman diliminde güzel daralma. İyi bir yeniden birikim üçgenini seviyorum.”

Mask fiyat analizi

Trader’ın takip ettiği dördüncü altcoin, The Graph (GRT). Trader, GRT’nin bir düzeltme dalgasını tamamlamış olabileceğini ve şimdi ana yükseliş eğilimini sürdürebileceğini söylüyor. Elliott Wave teorisine göre, ana eğilim beş dalgalı bir modelden oluşurken, bazen A-B-C dalgası olarak adlandırılan üç dalgalı bir modelde bir düzeltme meydana gelir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?