Ocak 14, 2023

Balinalar Yakım Oranı %5761 Artan Meme Coin’e Akın Etti!

Shibburn, son 24 saat içerisinde 13.696.795 Shiba Inu token’ı yakıldığını açıkladı. Yakım oranı %5761 artarken, tek bir işlemde 13,69 milyon token yakılması dikkat çekti. İşte detaylar.

Yapılan 13.69 milyonluk Shiba Inu (SHIB) yakımı, fiyattaki %11,89’luk artışla paralel gerçekleşti. SHIB, son yükselişle birlikte hanesinden bir sıfırı silmeyi başardı. Son 24 saatte işlem hacmi 494.111.199 dolar olarak kaydedilirken, fiyat 0.00001061 dolardan işlem görüyor.

SHIB yakma oranı ise son 24 saatte %5761 oranında artış kaydetti.

Shiba Inu haberleri

Kripto para piyasası toparlanmaya devam ederken, topluluğun Shiba Inu’ya olan ilgisinin artması mümkün. İlginin artması halinde yakım oranında da ciddi artışlar yaşanacaktır.

Etherscan.io verilerine göre bilinmeyen bir cüzdan tek bir işlemde 7.376.188 SHIB token yaktı. Yakma işlemlerine ek olarak fiyattan bir sıfırın silinmesi işleri hareketlendirdi.

SHIB yakım

Shiba Inu En Çok İşlem Gören Token Oldu

WhaleStats’ten alınan veriler bir başka ilginç eğilimi daha ortaya koydu. Verilere göre Shiba Inu (SHIB) son 24 saat içinde en iyi 100 Ethereum balinası arasında en çok işlem gören token oldu. Bu durum, büyük katılımcıların token’a olan spekülatif ilgisinin arttığını göstermektedir.

Genel olarak, en büyük Ethereum balinaları şu anda cüzdanlarında 50.794.729 dolar değerinde SHIB bulunduruyor ve bu da genel portföylerinin %2,24’ünü temsil ediyor.

Shiba Inu meme coin

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu geliştiricileri metaverse deneyimlerini sergilemek için Austin, Teksas’ta bir etkinliğe davet edildi. Bu da token fiyatında olumlu bir karşılık buldu.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?