Ocak 16, 2023

Balinalar Fiyatı Artan Meme Coin’e Akın Ediyor!


Shiba Inu (SHIB), uzun süredir beklenen Shibarium’un lansman tarihi yaklaştıkça hareketlenmeye devam ediyor. Geliştiriciler lansmana dair net bir tarih vermezken, beta ağının çok yakında başlatılacağını duyurdu. Yapılan duyuru SHIB ve BONE fiyatlarını hareketlendirirken, Ethereum balinaları SHIB token’a adeta akın etti.

Shiba Inu Ekibi Beklenen Açıklamayı Nihayet Yaptı

Balinalar Shiba Inu Fiyatını Etkiliyor

WhaleAlert’e göre Shiba Inu, ilk 100 ETH balinası arasında dolar bazında en büyük varlık oldu. SHIB, Staked Ethereum’u (stETH) geçerek en üst sıraya yerleşti. Balinaların bu birikimi, balinalar arasındaki heyecanı net bir şekilde yansıtıyor.

Shiba Inu balina hareketliliği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ilk 100 balina 13 Ocak 2023 tarihine kadar yaklaşık 69,5 milyon dolar değerinde token’a sahip. Ancak, bu SHIB varlıkları şu anda yaklaşık 176 milyon dolara ulaştı. En iyi ETH balinaları sadece 3 gün içinde 107 milyon dolar değerinde SHIB biriktirdi.

SHIB Fiyatı %22 Arttı

Meme coin fiyatı son 7 günde %22’den fazla artmayı başarırken, Dogecoin fiyatı yaklaşık %15 arttı. Son Shibarium Beta lansmanı, SHIB’in DOGE üzerinde bir avantaj elde etmesine yol açtı.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?