Kasım 14, 2022

FTX Krizi Etkilemedi: Balinalar Bu Altcoin’e Hücum Etti!

WhaleStats verilerine göre Cardano (ADA) balinaların ilgisini çekti. ADA, Son 24 saat içerisinde en büyük 100 BSC balinası tarafından en çok satın alınan 10 varlık arasında yer aldı.

Öte yandan FTX çöküşünden bu yana Cardano cüzdan adreslerinde artan aktivite dikkat çekti. Sonuç olarak aradan geçen zaman içerisinde on-chain aktivite %400’lük artış kaydetti.


İlginç bir biçimde FTX borsasında yaşanan çöküş, Cardano ekosisteminde büyük bir karşılık bulmadı. Ekosistemdeki aktivite güçlü kalmaya devam ediyor.

Charles Hoskinson’a göre FTX’in neden olduğu hasar kademeli olarak etkisini yitirecek. Sonuç olarak Cardano ekosisteminin bu çöküşten etkilenmemesi dikkate değer bir detay yorumu yaptı.

ADA Whale isimli Twitter hesabı da ekosistemden övgüyle bahsetti.

“Güvenlik, merkeziyetsizleşme, bilim, adil dağıtım ve zincirdeki her şeyin kriptonun yapısına uygun yapma yeteneği. Bunların hepsi Cardano ekosisteminin içinde. Herkesi bu ekosisteme davet ediyoruz.”

Haber hazırlanırken yerel token ADA, son 24 saatte %1,77 artışla 0,033 dolardan işlem görüyordu.

Cardano DEX SundaeSwap Güven Veriyor!

Cardano DEX SundaeSwap, blockchain finansal ortamındaki olaylardan sonra güven tazeledi. SundaeSwap’ın bir varlık olarak etkilenmemesi ve DeFi’ın gelecekteki büyümesi için iyi bir konumda olduğu inancı kuvvetli.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Alameda Research, Cardano SundaeSwap Labs’ta Eylül 2021’e kadar uzanan bir tohum yatırımcısıydı. İflas başvurusu Alameda’nın hisselerinin satılmasına neden olabilir. Nitekim bu durum SundaeSwap Labs’ın devam eden operasyonunu ve büyümesini hiçbir şekilde etkilemeyecektir, yorumu da geldi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?