Şubat 14, 2023

Dev Balinadan 223 Milyarlık Meme Coin Alımı Geldi – İşte Nedeni

Ethereum, BSC ve diğer birkaç blockchain’deki en büyük cüzdanları takip eden izleme platformu WhaleStats, kısa süre önce 329. en büyük ETH balinasının büyük bir birikim yaptığını bildirdi. Paylaşılan verilere göre, “BlueWhale0073” isimli dev ETH yatırımcısı, önemli bir işlemde 2.755.012 dolar (2.75 milyon dolar) değerinde 223.077.962.531 (223.07 milyar) tutarında şaşırtıcı miktarda meme coin satın aldı. Söz konusu işlem, yaklaşık 10 saat önce gerçekleşti.

WhaleStats’a göre bu hareket, Shiba Inu’nin (SHIB) son 24 saat içinde ilk 1000 ETH balinası arasında en çok satın alınan 8. token olmasını sağladı.

ETH balinalarının Shiba Inu’ya (SHIB) olan ilgisindeki artış, yaklaşan Shibarium lansmanına bağlanıyor.

Yakın zamanda bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, lansmanın Sevgililer Günü’nde olabileceğine dair söylentileri yalanladı sabit bir lansman tarihi veremeyeceğini belirtti. Sonrasında ise Kusama, lansmanın bu yıl Mayıs ayından önce gerçekleşebileceğini açıkladı.

Balinadan meme coin Shib alımı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibarium, SHIB’in kaderini değiştirebilir. Raporlara göre Shibarium, SHIB token’larını dolaşımdan kaldırabilecek yerleşik bir “yakım” mekanizmasını da entegre edebilir. Bu nedenle, Shibarium, meme coin fiyatını sürdürülebilir bir şekilde artırabilecek bir gelişme olarak lanse ediliyor. Shibarium’un merakla beklenen lansmanı, talebin artmasını sağlayarak projeyle ilgili artan heyecana da katkıda bulundu.

Hem balinalar hem de perakende yatırımcılar, SHIB’nin uzun vadede istenen finansal sonuçları sağlayabileceğine inanıyor. Yatırımcılar Shibarium katman-2 ağının piyasaya sürülmesinden önce erken bir giriş pozisyonu almaya istekli olduğu için balinaların meme coin alımı yapması şaşırtıcı değil.

Basın tarihi itibariyle Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte %4.38 düşüşle 0,00001236 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?