Şubat 14, 2023

Shibarium Ne Zaman Yayına Alınacak? SHIB Geliştiricisi Tarih Verdi

Shiba Inu (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, meme coin’in merakla beklenen 2. katman ağı Shibarium’un Mayıs ayından önce başlatılacağını duyurdu.

Kusama, Shibarium’un bugün piyasaya sürülebileceğini ima eden bir Shiba Inu (SHIB) topluluğu üyesine yanıt verdi. Söz konusu duyurusunu da bu yanıt üzerinden yaptı.

Yoruma yanıt veren Kusama, “Olabilir” dedi. Ancak Kusama, sadece şaka yaptığını açıklayarak şunları ekledi:

“[…] O (Shibarium) Mayıstan önce çıkacak.”

Kusama’nın bu sözleri, Shibarium’un önümüzdeki iki ay içinde faaliyete geçeceğini gösteriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere söz konusu gelişme SHIB topluluk üyeleri tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Gelen tepkiler üzerine Kusama, topluluktan Mayıs lansman tarihi hakkında endişelenmeyi bırakmasını ve yakın zamanda babasını kaybeden Shiba Inu’nun geliştiricisi Kaal Dhairya için endişe duymasını istedi. İnsanların Sevgililer Günü’nün tadını çıkarması ve Mayıs ayında Shibarium’un olası lansmanı hakkında endişelenmeyi bırakması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Shibarium Lansmanı İçin Net Bir Tarih Yok

Meme coin topluluğunun lansman için endişe duyması çok anlaşılabilir bir durum. Shibarium şu anda büyük bir merakla bekleniyor. Dahası geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalar lansman tarihi açısından bir dizi karışıklığa neden oldu ve tabiri caizse topluluğun hevesini kursağında bıraktı.

Meme coin topluluğu, Shibarium için sabit bir tarihin olmamasından öfkeli olsa da Kusama, tarih vermenin Shiba Inu’nun doğasında olmadığını birçok kez belirtti. Dün bildirildiği üzere Kusama, ağ bir açma/kapama anahtarı olmadığı için Shibarium’un lansmanı için sabit bir tarih veremeyeceğini söyledi. Kusama nihayet Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle ilgili Sevgililer Günü spekülasyonlarını sona erdirirken, topluluk artık projenin Mayıs ayından önce hayata geçmesini bekleyecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?