Eylül 17, 2022

Az Bilinen Altcoin Düşüşe Meydan Okudu: Heyecan Verici Gelişmeler Var


Son güncellenme : 24.10.2022 - 23:18

  • Az bilinen bir merkezi olmayan finans (DeFi) kripto para birimi, bu hafta genel kripto piyasasındaki düşüşe meydan okuyarak yüzde 30 oranında arttı.

DeFi, non-fungible token’lar (NFT’ler) ve oyun için tasarlanmış EVM uyumlu bir katman-1 blok zinciri  projesi olan Reef Finance (REEF) geçtiğimiz haftanın en düşük seviyesi olan 0,003847 dolardan yazım sırasındaki seviyesi olan 0,005001 dolara kadar yükseldi.

Piyasa değerine göre 244. sırada bulunan kripto para birimi son 24 saatte ise yüzde 5’ten fazla arttı.

Ağustos ayının sonunda popüler kripto para birimi borsası Binance.US, REEF’i listeledi. Bu listelemeden birkaç gün sonra ise, platform tarafından paylaşılan bir basın açıklamasına göre Reef, bir Mastercard kripto banka kartı olan “Reef Card”ı Birleşik Krallık ve Avrupa’daki müşterilerine tanıttı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, 90 milyondan fazla satıcı tarafından kullanılabilecek olan kart, satın alma sırasında müşterilerin kripto para birimini itibari para birimlerine dönüştürebilecek. Ayrıca kart sahipleri varlıklarını belirli ATM’lerde itibari para olarak da çekebilecekler.

Bunların yanı sıra bu hafta REEF, Kanada merkezli kripto para borsası Biconomy tarafından da listelendi. Ek olarak, proje kısa süre önce Web3 merkezi olmayan iletişim protokolü EPNS ile de bir ortaklık duyurdu. Ortaklık sonucunda artık Reef Finance kullanıcılarının varlıkları Reef Chain üzerinden köprülendiğinde anında ve otomatik bildirimler sağlanacak.


Genel kripto piyasasının değeri, son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 3 düşerken, REEF de bu gelişmelerin ışığında düşüşten etkilenmeden ayakta kalmayı başardı. REEF’in fiyat artışına rağmen, altcoin Mart 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,057460 dolar seviyesine göre hala yüzde 91’lik bir düşüşle işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?