Mart 21, 2024

AVAX 100 Dolar Olacak Mı? AVAX Alternatifi Coinler Hangileri?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Avalanche (AVAX) önümüzdeki yıllarda önemli büyüme potansiyeliyle kripto para dünyasında manşetlere çıkıyor. Uzun vadeli tahminler, bir takım farklılıklar gösterse de analistler, AVAX’ın geleceği hakkında genel olarak iyimser. Yatırımcılar ise 2024’te AVAX’ın 100 dolara ulaşma potansiyeli konusunda umutlu.

AVAX fiyatı bir haftada yüzde 47 artış göstererek iki yıl içinde ilk kez 60 doları aştı. Spot piyasadaki organik talep Avalanche’nin yükselişini hızlandırarak önemli bir değişime işaret ediyor. Yazım sırasında AVAX, 56.02 dolardan işlem görüyor.

Dahası, genel kripto pazarı, bugünlerde pazar liderleri Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere bir düşüş yaşıyor. Fiyat performansına bakıldığında, BTC kripto parası bir hafta önceki zirve seviyelerinden neredeyse yüzde 15 düştü. Kripto paralarda görülen genel düşüşe rağmen AVAX 55 dolar direncini sürdürmekte ısrarcı. Bu durum, kripto dünyasında temel bir varlık olarak AVAX’a duyulan güçlü ilgiyi ifade ediyor.

Avalanche, işletmelerin kendi blok zincirlerini oluşturmalarına olanak tanıyan benzersiz mimari sunuyor. Bu yetenek, hızla büyüyen DeFi sektörüyle birleştiğinde, piyasa faaliyetini önemli ölçüde etkileyebilir ve kurumsal yatırımı çekerek AVAX’ın fiyatını daha da artırabilir.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, AVAX alternatifi Dogecoin20 ve 5thscape projeleri, kripto piyasalarında ilgi çeken projelerden oluyor. Dogecoin20 token satın almak, meme coin sektöründe yenilikçi bir proje olduğu iddia ediliyor; 5SCAPE token satın almak teknolojik yaklaşımı ile olumlu geri bildirimler alıyor. Bu sponsorlu yazıda projenin detayları aktarılıyor.

Dogecoin20 (DOGE20) – Ön Satışından Kısa Sürede 4 Milyon Dolar Elde Eden Yeni Meme Coin

Dogecoin20, bir ERC-20 tokeni. Ekip, yerel token DOGE20’yi oluştururken ikonik meme coin Dogecoin’den ilham aldı. Meme coin piyasasının yüksek dinamikleri ve projenin cazip özellikleri birleşince Dogecoin20 birçok yatırımcıyı şimdiden etkilemeyi başardı. Ön satışı yalnızca bir hafta önce başlamasına rağmen 4 milyon doları geçti.

DOGE20 token ile ilgili umut verici birkaç faktör bu ICO’nun kaçırılmaması gerektiğini gösteriyor. Örneğin açılış saatlerinde 200 bin dolardan fazla gelir toplamış olması değer arayan yatırımcıların güçlü ilgisini yansıtıyor. Böyle bir ivme ile ICO büyük olasılıkla hızlı bir şekilde tükenecek ve bu da FOMO’ya ve halka arzda heyecana yol açacak.

Ek olarak, çoğu kripto yorumcusu, mevcut meme coin piyasasının yeni projelerin başlatılması için en uygun zamanlamayı temsil ettiğini düşünüyor. Meme coinin toplam piyasa değeri 59 milyar dolar. DOGE20, bu değere katkı sağlayabilecek potansiyele sahip.

Dogecoin20 ekosistemi tamamen yeni bir teknoloji içeriyor. Madenciliğin yerine hisse kanıtını kullanarak modern bir blok zinciri çözümü sunuyor. Dogecoin20 token satın almak, çevre sorunlarına duyarlı bir kripto para projesine yatırım yapmak anlamına geliyor.

Güncellenmiş Dogecoin olarak da anılan Dogecoin20, sahiplerine stake etme yoluyla pasif gelir elde etme olanağı dahil olmak üzere bazı ek avantajlar sunuyor. Yatırımcılarının sadakatini ödüllendirmek ve uzun vadeli katılımı teşvik etmek için Dogecoin20, toplam token hacminin yüzde 15’ini staking ödüllerine ayırdı. Ödüller, üretilen Ethereum bloğu başına dağıtılacak. Bireysel ödülün miktarı, stake havuzundaki ilgili paya bağlı olacak.

Bazı kripto para analistleri ilk zamanlarda meme coinler hakkında oldukça şüpheciydi. Meme coinler kısa ömürlü bir trend olarak görüldü Fakat, Dogecoin, Shiba Inu, Pepe veya Dogwifhat gibi projeler önemli kazanımlar elde etti. Belli dönemlerde yatırımcılarına güzel kazançlar sağladı. Dogecoin20, bu büyük meme coinlerin yolundan gidiyor ve yatırımcılara kripto piyasalarında yeni bir şans sunuyor.

Dogecoin20 token resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

5thScape (5SCAPE) – AR & VR İçeriği Konusunda Uzmanlaşmış Ethereum Tabanlı Proje

5SCAPE token satın almak, sanal gerçeklik (VR) alanında yenilikçi bir projenin ön saflarında yer almanızı sağlayabilir. VR ekosisteminin yenilikçi geliştiricisi 5thScape, geleneksel oyun deneyiminde devrim yaratma iddiasını sürdürüyor. Şirket, son teknoloji VR başlıkları ve ergonomik tasarımlı sandalyeleri platforma entegre edecek. Kullanıcılara kusursuz bir sanal dünya yaratmaya çalışacak.

Bu öncü proje, oyunların tasarlanma ve deneyimlenme biçiminde bir dönüm noktasına işaret ediyor. Gerçek ve sanal dünya arasındaki sınırların giderek ortadan kalktığı bir geleceğin yolunu açıyor.

5thScape projesinin kalbinde, ekosistemde önemli bir rol oynayan Ethereum blok zincirini temel alan kripto para birimi 5SCAPE token yer alıyor. Bu token, dinamik bir stake havuzuna katılımdan 5thScape VR ekosistemindeki özel içeriğe erişimine kadar çeşitli kullanımlar ve avantajlar sunuyor.

Token, yeni katılımcılar ve aboneler için bir teşvik görevi görüyor ve böylece sürekli büyüyen bir likidite havuzuna katkıda bulunuyor. Bu yenilikçi konsept, sürekli artan yıllık getirisiyle hem oyuncular hem de yatırımcılar için cazip bir hale geliyor.

Saf oyun deneyiminin ötesinde 5thScape, alternatif gerçekliklerin mimarı olarak tanınmak için çabalıyor. Oyun geliştirmenin ötesine geçerek kusursuz VR ekosistemleri oluşturmaya odaklanıyor. Bu ekosistemler, oyuncular ile dijital dünya arasındaki etkileşimi yeniden tanımlıyor.

Bu ileriye dönük yaklaşımıyla 5th Scape, oyun dünyasında yeni standartlar belirliyor ve kullanıcılara çok yönlü, unutulmaz bir deneyim vadediyor.

5SCAPE token resmi sitesinden incelemek için tıklayın

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Doge20, 5Scape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?