Mart 11, 2024

Avalanche, Solana ve BlastUP 30 Kat Büyüme Yaşayabilirler mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Kripto topluluğu için heyecan verici bir beklentiyle, bir analist Ethereum’un fiyatının 10.000 dolar’a ulaşacağını tahmin ediyor. Bu beklenen fiyat artışı, Avalanche, Solana ve BlastUP gibi önemli bir büyüme yaşayacağı tahmin edilen diğer kripto para birimlerini de tamamlıyor. Sponsorlu içerik göndericisi bazı kripto para ve projelerin analizini yapıyor.

BlastUP Ön Satışı 1 Milyon Doları Aştı: Kriptoda Bir Sonraki Hedef mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen launchpad’i BlastUP, birkaç hafta içinde 1 milyon doların üzerinde para toplayarak başlangıcıyla kısa süre önce kripto dünyasında büyük bir sıçrama yaptı. BlastUP’ın geleceği merak ediliyor.

BlastUP Token Ön Satışını İnceleyin

İçerik göndericisine göre BlastUP, hızlı ve kaliteli startup lansmanları için Web3 araçlarını yapay zeka inovasyonuyla güçlendirme planlarıyla büyük bir başarıya ulaşmaya hazırlanıyor. Kapsamlı bir araç paketi ve yeni başlayanlar için zengin bir ödül sistemi sunacağı iddia ediliyor.

BlastUP tokenları şimdi 0,05 dolardan satıldığı aktarılıyor, almak isteyen yatırımcılar proje ve ekibi hakkında detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar, kripto para yatırımları riskli yatırım olduğunu unutmamak gerekir. Ekibine göre borsalar kabul ederse fiyatında yükseliş yaşanabileceği aktarılıyor.

BlastUP token sahipleri, token satışları için tahsisler, IDO’lara katılmak için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabilir.

Blok zinciri girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olmak gibi basit bir misyonu takip eden BlastUP, baskın bir güç olma yolunda ilerliyor. Projenin arkasındaki özel kripto meraklılarından oluşan ekip, vizyonlarına derinden bağlı ve kripto alanında kolay ve verimli bir patlama için türünün tek örneği bir fırlatma rampası olmak için iddialı planları var.

BlastUP’ın kapsamlı yol haritası 2026’ya kadar uzanıyor ve bir AI IDO tarayıcısı başlatma, startup ekipleri için özel AI araçları geliştirme ve Topluluk Pazarı kurma planlarını özetliyor.

BlastUP Ön Satışını İnceleyin, Erken Avantajların Kilidini Açın

Avalanche’ın Web Cüzdanının Gün Batımı Fiyatları Etkileyebilir, Ancak Gelecekteki Büyüme İçin Umut Veriyor

Avalanche’ın web cüzdanını kapatma kararı hafif bir istikrarsızlık yaratabilir. Erişilebilirlikteki ani değişim fiyat oynaklığına yol açabilir. Mevcut fiyat 42,47$ civarında seyrederken, kısa vadeli düşüşler destek seviyelerini 33,98 dolar’da ve duyguların endişeye daha fazla yönelmesi halinde potansiyel olarak 26,97 dolar’da test edebilir. Bununla birlikte, bu gibi düşüşler fırsatçı yatırımcılar için satın alma fırsatları sunabilir.

Uzun vadede bu gelişme AVAX için faydalı olabilir. Teknik göstergeler umut verici işaretler taşıyor; Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması ‘Al’ işaretini verirken, 100 günlük Basit Hareketli Ortalama da 37,40 dolar ile alım bölgesinde bulunuyor. Bir toparlanma yaşanması halinde potansiyel direnç 46,32 dolar ve 51,66 dolar’da bekliyor. Genel olarak, Avalanche’ın devam eden geçişleri geçici engeller anlamına gelebilir, ancak aynı zamanda gelecekteki büyüme için umut vaat ediyor.

Solana Fiyat Analizi: Eğlence Devrimi Engelleri Arasında SOL Boğa

SOL’un 144,65 dolar’lık fiyatı 142,72 dolar’lık acil direnç seviyesine yakın. Vizion Protocol’ün Solana platformunda eğlence alanında devrim yaratması, kullanımın artmasını ve 159,73 dolar’lık ikinci direnç seviyesine yükselmesini sağlayabilir. Uzun vadede, Solana’nın eğlence sektöründeki geniş faydası göz önüne alındığında, 100 günlük hareketli ortalama olan 99,27 dolar’dan gelen satın alma sinyali ile desteklenen yükselişi korunabilir.

Ancak çekinceler acil engellere odaklanmış durumda. Solana’nın mevcut fiyatı en yakın destek seviyesi olan 100,87 dolar’ı aşsa da, bir gerileme göz ardı edilemez. Bu devrimin acil etkiler yaratmaması durumunda, potansiyel olarak 76,03 dolar’lık acil veya hatta ikinci destek seviyesine doğru kısa vadeli bir geri çekilme görebiliriz. RSI, Stochastic RSI Fast ve 10 günlük hareketli ortalama endeksleri nötr bir duruş önererek potansiyel dalgalanma karşısında dikkatli olunmasını tavsiye ediyor.

Sonuç

Avalanche ve Solana’nın her ikisi de önemli bir potansiyele sahip gelecek vaat eden büyüme varlıklarını temsil ederken, yenilikçi Blast ekosisteminin bir parçası olan BlastUP, son satış öncesi başarısına dayanarak geleceği başarılı mı olacak olmayacak mı merak ediliyor. Ekibine göre konsepti ve ekibinin adanmışlığı, cazibesinin temel yönleridir ve launchpad’in iddialı yol haritası faydalı olacak mı merak ediliyor.

BlastUP tokeni incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?