Ekim 17, 2022

Fiyat Artışı Yaşayan Bu Altcoin, Balinaların Yeni Hedefi Olabilir!


Shiba Inu ekosistemine ait bir kripto para, Pazartesi günü işlem seansının açılmasından bu yana %10’un üzerinde artış gördü. Kripto paranın gün içi en düşük seviyesi 0.8691 dolardı, en yüksek seviyesi ise 0.9583 dolar. Yükselişin kahramanı, son zamanlarda kripto para birimi borsalarında yaygınlaşan bir ShibaSwap token’ı olan BONE. Daha önce tahmin edildiği gibi, BONE’nin orta ve büyük borsalarda toplu olarak listelenmesi, token’a likidite akışı sağlayacaktır.

Çok büyük bir fiyat hareketi olmamasına rağmen, BONE, büyük Ethereum sahiplerinin dikkatini çekmeyi başardı. WhaleStats’tan gelen yeni verilere göre, kripto para birimi, ilk 500 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bununla birlikte, portföylerinin %5’ini oluşturan SHIB’nin aksine, BONE bu yatırımcı grubunun ilk 100’ü arasında yüksek bir yatırım oranına sahip değil. Fakat, token’ın bir gas ücreti olarak kullanılacağı Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle Ethereum balinalarının portföylerinde BONE miktarında bir artış görmeyi bekleyebiliriz.

BONE fiyat hareketi

BONE, fiyatın 0.83 dolardan önemli desteği korumayı başarmasının ardından son iki gün içinde ralli yaptı. Ayrıca BONE’nin işlem hacmi son 24 saatte %23 arttı.

Kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesine sadece bir buçuk ay önce, Ağustos ayının sonunda ulaştı. O dönem, BONE 2.4 dolardan işlem görüyordu. Şimdi bu değerlere tekrar ulaşmak için BONE’ın %150 yükselmesi gerekecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?