Ekim 17, 2022

%584 Artış: Yakım Oranı Fırlayan Meme Coin’de Balina Hareketliliği!


Shibburn web sitesine göre, son 24 saat içinde milyonlarca SHIB kullanılmayan-ölü cüzdanlara gönderildi ve Shiba Inu‘nun yakım oranı %584 oranında arttı.

Shiba Inu yakım oranı

Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde, meme coin yakım oranı, yalnızca 5 milyon (5.648.676) SHIB’nin yakıldığı önceki 24 saatlik döneme kıyasla beklenmedik bir şekilde %584.32 oranında yükseldi. SHIB ordusunun ortak çabalarıyla toplam 48 milyon meme coin ölü-kullanılmayan cüzdanlara gönderildi.

Geçen hafta, 48 işlemde 395.803.998 SHIB token‘ı yakıldı ve Ekim ayının başlangıcından bu yana yakılan yüz milyonlarca SHIB arasına yenileri eklendi. Şimdiye kadar 410.382.016.984.249 SHIB, 1 katrilyonluk ilk arzdan yakıldı.

Meme coin ve balinalar

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu içeren büyük işlemlerde hafif bir artış yaşandı ve bu balinaların piyasada hamle yaptığını kanıtlıyor. IntoTheBlock’a göre, büyük işlem dalgalanmaları, satın alan veya satan balinaların artan faaliyetiyle bağlantılıdır. Son 24 saat içinde, Shiba Inu 0.000010 doların üzerinde kaldığı için büyük işlemler de %31 oranında arttı.

Shiba Inu

Yazının kaleme alındığı sırada SHIB, son 24 saatte marjinal bir düşüşle 0.0000103 dolardan işlem görüyor. Geçen yılın bu zamanlarında, Shiba Inu bir boğa koşusu başlattı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000088 dolara ulaştı.

Shiba Inu, 2022’nin başından bu yana hüküm süren düşüş piyasası koşullarından etkilenen diğer kripto para birimlerinden farklı olarak, mevcut fiyatlarla bu zirveden yaklaşık %88.36 aşağıda kalıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 2 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.