Aralık 30, 2021

Arcane Research, 2022 İçin Ethereum (ETH) ve Meme Coin Görüşlerini Paylaştı – Büyük Rekabet Yolda!

Arcane Research, yatırımcılar için önümüzdeki yıl Ethereum (ETH) ve meme coin‘lere ne olabileceğine dair görüşlerini paylaştı.

Kripto istihbarat firması, yayınladığı haftalık güncelleme raporunda, ETH’nin fiyat performansı açısından Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini ancak piyasa değeri açısından BTC’nin gerisinde kalacağı tahminini paylaştı.

Ethereum‘un toplam değeri şu anda 490 milyar dolar civarındayken, BTC’nin toplam değeri 1 trilyon dolar civarında.

“ETH, BTC’den daha iyi performans göstermeye devam edecek, ancak ETH’nin piyasa değerinin BTC’yi geçtiğini görmeyeceğiz.”

Kripto istihbarat firmasına göre 2022 yılı Ethereum için pek de kolay olmayacak çünkü diğer Katman-1 blok zinciri ağları, Ethereum’u tehdit etmeye devam edecek ve bu tehdit daha da güçlenecek.

2021’de Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Terra (LUNA), Fantom (FTM) ve Harmony (ONE), kâr açısından ETH’yi çoktan geride bıraktı. En yüksek getiriyi kaydeden LUNA, Ethereum’un %460’lık artışına kıyasla %14.823 artış kaydetti.

Rapor; kullanıcı kabulü ve fon girişleri artmaya ve bu paraların fiyatını artırmaya devam ettikçe, bu platformların yerel tokenlerinin gelecek yıl ETH’den daha iyi performans göstermeye devam edeceğini belirtiyor.

“Ethereum dışındaki diğer Katman-1’lerin benimsenmesi artmaya devam edecek ve ETH’den daha iyi performans göstermeye devam edecekler.”

Köpek temalı token’lar Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi meme coin’lere gelince, firma bu token’ların çoğunun 2021’deki büyük rallinin ardından düşeceğini tahmin ediyor.

“Çoğu meme coin, 2021’deki absürd zamanların tarihsel bir kalıntısı olarak belirsizliğe dönüşecek.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.