Mart 13, 2024

Arbitrum İçin Kritik Gelişme: Satış Başladı! ARB Alternatifi Scotty Token 10 Milyon Dolara Gidiyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardı, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Katman 2 blok zinciri Arbitrum bu hafta 2,29 milyar dolar değerindeki ARB tokenlerinin kilidini açmaya hazırlanıyor. Bazı topluluk üyeleri kilit açma beklentisiyle ARB’ye karşı kısa pozisyonlar almayı düşünürken diğerleri ellerindeki varlıkları önceden satmayı düşünüyor.

Ekip bunun bir “Cliff Kilit Açma” etkinliği olacağını açıkladı. Bu da, belirtilen kilit açma tarihine kadar hiçbir tokenin piyasaya sürülmeyeceği ve belirlenen tarihte piyasaya toplu bir miktar token getirileceği anlamına geliyor. Kilit açmanın 16 Mart’ta yapılması planlanıyor.

Token Unlocks’tan alınan verilere göre, bu açılış 1,1 milyar ARB tokenini içerecek ve mevcut dolaşımdaki arzının yaklaşık yüzde 76’sını oluşturacak.

Bu etkinlik, Arbitrum topluluğunun içinde token değeriyle ilgili tartışma yarattı. Kripto fenomeni JJcycles ise X’te farklı bir bakış açısını paylaştı. Arbitrium kilit açılmasını, geçmişteki Solana kilit açılmasıyla karşılaştıran fenomen, SOL’un beklenen fiyat düşüşü yerine yükseliş gerçekleştiğini örnek gösterdi.

Kilit açmayı planlayan tek topluluk Arbitrum değil. Aptos topluluğu, 13 Mart’ta ana katılımcıları ve yatırımcıları için bir etkinlik düzenleyecek. Mevcut dolaşımdaki arzının yüzde 6,73’ünü temsil eden 329 milyon dolar değerindeki yaklaşık 24 milyon tokenin kilidini açmaya hazırlanıyor.

Ek olarak; APE, Flow, CyberConnect, Moonbeam ve Euler dahil olmak üzere diğer birçok proje yakın zamanda kilit açma etkinlikleri yapmayı planlıyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, kilit açma etkinlikleri yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Piyasalara yeni giren ARB alternatifi yapay zeka coini Scotty The AI (SCOTTY), 10 milyon dolarlık bir ön satış başarısına yaklaşıyor. Bu sponsorlu yazıda projenin detayları aktarılıyor.

Scotty The AI (SCOTTY) – Yeni Yapay Zeka Coini

Scotty The AI token satın almak, meme coin kültürünü hizmet anlayışıyla birleştiren bir projenin parçası olmanızı sağlıyor. SCOTTY token, önceki köpek temalı kripto paralardan olan BONK, DOGE ve SHIB’in başarısını yakalayarak benzer bir başarı elde etmeyi hedefliyor.

Token, kendisini “Kripto Para Galaksinin Koruyucusu” olarak tanımlıyor. Web3’teki sahtekarlık ve adaletsizlikle mücadele etmek için yapay zeka çözümleri geliştirmek istiyor. Ana amaç, dolandırıcılık algoritmalarını yenilikçi mekanizmasıyla tespit ederek yatırımcıları için güvenli işlemlere olanak sağlamak. Maskot olarak ise siyah bir İskoç Teriyeri cinsi köpeği kullanıyor.

Token Özellikleri

Scotty the AI’nin özelliklerini özetledik. Scotty The AI token satın almak, güvenliği ve kullanıcı etkileşimini iyileştirmeye odaklanan bir projeye yatırım yapma anlamına geliyor.

  • Gelişmiş yapay zeka entegrasyonu: Blok zincirinde mevcut verileri kapsamlı bir şekilde analiz etmek için yapay zeka algoritmalarını kullanıyor. Karmaşık alım/satım modellerindeki anormal olayları tespit ediyor. Potansiyel riskleri hızlı bir şekilde tanımlamaya yardımcı oluyor. Yeni nesil güvenlik protokolü olarak piyasalarda dikkat çekiyor.
  • Hızlı yanıt verme: SCOTTY’nin görüntüleme mekanizması, davetsiz misafirlere hızlı yanıt vermeyi temsil ediyor. Dijital varlıkların koruyucusu olarak SCOTTY, en son hackleme tekniklerine ayak uydurma yeteneğine sahip.
  • Sezgisel dolandırıcılık tespiti: SCOTTY, işlemleri sürekli izleyerek dolandırıcılığı tespit etme ve zararı azaltma konusunda uzmanlaştı. Makine öğrenimi, kapasitesini sürekli olarak geliştiriyor. Tüm block zincirinin güvenilirliğinin artırılmasına büyük ölçüde katkıda bulunuyor.
  • Şeffaflık ve topluluk odaklılık: Geliştirme ekibi yüksek düzeyde şeffaflık sağlıyor. Topluluğunun görüşlerini yansıtan, merkeziyetsiz finans felsefesini temel alan demokratik bir yaklaşımı benimsiyor. SCOTTY, sahiplerinin çıkarlarını ön planda tutarak hem marka bilinirliğini hem de kullanıcı artışını yüksek düzeyde sağlamayı hedefliyor.
  • Kullanıcı yetkilendirmesi ve katılımı: SCOTTY, topluluğunu karar alma süreçlerine dahil ediyor ve katılımını üst düzeyde tutmak için çabalıyor. Paydaşlarının fikirlerini yansıtan politikaları sürdürmeyi amaçlıyor.
  • Pasif gelir elde edebilme imkanı: SCOTTY tokenleri stake edilebiliyor. Güçlü bir stake programı sunan ekip, staking ödüllerinin 3 yıl boyunca ödenmesini planlıyor. Bu ödüller, staking havuzundaki payınıza ve yıllık getiri yüzdesine göre belirleniyor.

SCOTTY, Ön Satışının Son Aşamasına Girdi

SCOTTY,  “Bonus Round” olarak adlandırdığı ön satışının son aşamasında bulunuyor. Bu aşamada tokenler 0,01 dolardan satılıyor. 18 Mart’ta sona erecek bu aşama sonrasında SCOTTY’nin, tanınmış DEX ve CEX’lerde satışa sunulması planlanıyor.

İlk yatırımcılar Scotty The AI token satın almak için web sitesinde ETH veya USDT kullanabilir. Bu işlem için MetaMask veya Wallet Connect tipi cüzdan gerekli.

SCOTTY, büyük borsalarda listelenmeden önce cazip bir başlangıç ​​fiyatından token satın alma fırsatını yatırımcılarına sunuyor. Borsada listelenmenin artan talebe sebep olabileceği ve  ardından tokenin fiyatını artırabileceği biliniyor.

SCOTTY Nasıl Satın Alınıyor ?

Yapay zekayı temel alan SCOTTY, aşağıdaki dört adımı izleyerek satın alınabiliyor.

  1. Scotty the AI web sitesine bir kripto cüzdanı bağlama
  2. Bu cüzdana para yatırma
  3. SCOTTY tokenlerinin değişimi
  4. SCOTTY’i stake etme ve potansiyel getirilerden yararlanmaya başlama

Scotty the AI ​​ön satışı şu anda devam ediyor ama çok yakında sona erecek. Ekip, tokeni erken benimseyenlere bu yenilikçi projenin bir parçası olmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Scotty The AI token incelemek için tıklayın

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Scotty The AI
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?