Ocak 27, 2023

Aptos Fiyat Tahmini: Yatırımcılar Ne Yapmalı?

Aptos (APT) fiyatı bir süredir sansasyonel bir yükseliş kaydediyor. Yatırımlar bu yükselişin devam edip etmeyeceği konusunda tereddüt etmeye devam ederken, sonraki stratejilerini belirlemekte zorlanıyorlar.

Aptos Kafaları Karıştırıyor

Yükseltilebilir bir katman-1 blok zinciri olan Aptos, zirve fiyatını kırmaya devam ediyor. Fiyatın son 30 günde %400’ün üzerinde arttı. Nitekim fiyat grafiğinde yeterli likidite ve alım baskısını arttırmak için grafik olumlu seyrediyor.

Aptos, kısa süre önce akıllı sözleşme kodunu açık kaynak haline getirme duyurusunun ardından adeta uçtu. Bu gelişme ağdaki merkeziyetsizliği arttıracak bir detay. Sonuç olarak fiyat bundan olumlu yararlanma şansına sahip.

Katman-1 blockchain’ler arasında kendini lider olarak gören altcoin, ETH ve SOL gibi rakipleriyle mücadele ediyor. Peki gelecekteki fiyat hareketi ne yönde olacak?

Kripto Fenomeninden Ripple Çıkışı: Davayı Kazansa Bile XRP Almayacağım

APT Token Fiyat Tahmini

Aptos fiyatı piyasayı kasıp kavururken, yükselişin sona ermesi durumunda yatırımcılar arasında bir korku hissi ortaya çıkıyor. Dahası, teknik göstergeler ve on-chain ölçümler, APT token fiyatının tarihsel yerel zirvesine ulaştığını ve hızlı bir satışla ufukta bir alt fiyat aralığının olabileceğini gösteriyor.

Aptos token

APT şu an 17,86 dolardan işlem görüyor ve %4,43 değer kaybetti. PS Trader yaptığı bir tahminde dalgalanmaların sona ermesiyle birlikte aşağı yönlü bir düzeltme beklemişti.

Analist, Aptos’un 23-29 dolar aralığında zirve yaptıktan sonra satışları tetikleyeceğini ve 8-10 dolar bandına gerileyeceğini öngörüyor. Ancak Bitcoin cephesindeki gelişmeler APT fiyatını tamamen değiştirerek olumlu hissiyatı da tetikleme gücüne sahip.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?