Ocak 21, 2022

Ani Binance Desteği Bu Altcoin’de Büyük Fiyat Hareketlerini Tetikledi!

Web 3.0 ekonomisi için geleneksel uygulama programlama ara yüzü (API) teknolojisini geliştiren bir protokole güç veren bir altcoin, en iyi kripto borsası Binance tarafından gerçekleştirilen ani bir listelemenin ardından ralli yaşamaya başladı.

Binance, yeni bir blog gönderisinde Ethereum tokeni API3‘ün (API3); Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD) ve Tether (USDT) ticaret çiftlerinde kullanılabilir olduğunu duyurdu.

Yerel token, API3 merkezi olmayan özerk organizasyonu (DAO) yönetir ve bunun yanı sıra ödül kazanmak için protokolün sigorta staking havuzuna eklenebilir.

API3, Chainlink (LINK) ile rekabet eden merkezi olmayan bir oracle ağıdır. Oracles, akıllı sözleşmeleri yürütmek için gerçek dünya bilgilerini blok zincirlerle bağlayarak çalışır.

Binance duyurusunun yayılmasının ardından gerçekleşen API3’ü yükselişi iki fiyat patlaması halinde gerçekleşti; bunlardan ilki onu 4,20 dolardan 4,86 ​​dolara çıkardı ve ardından hafif bir geri çekilmenin ardından altcoin tekrar 5,54 dolarla zirveye ulaştı. API3, o zamandan beri kazançlarının bir kısmını kaybederek 4,85 dolara kadar geriledi, ancak buna rağmen  altcoin hala yaklaşık yüzde 7’lik bir artışla işlem görüyor.

Singapur merkezli dijital varlık borsası Crypto.com (CRO), da büyüyen altcoin portföyüne iki yeni altcoin daha ekledi.

Bunlardan ilki, merkezi olmayan finans getirisi optimize eden bir platform olan Beefy Finance (BIFI). Crypto.com, kullanıcıların USD, EUR, GBP ve yaklaşık iki düzine diğer fiat para birimini kullanarak BIFI satın alabileceğini açıkladı.

Beefy bu haftanın başlarında bir ralli yaptı ve bir dizi fiyat düşüşüne yenik düşmeden önce iki gün içinde yüzde 23,6 artarak 1.445,75 dolardan 1.787,89 dolara kadar yükseldi. BIFI şu anda, gün içinde yüzde 15 düşüşle 1,482 dolardan işlem görüyor.

Crypto.com’dan yeşil ışık alan bir diğer kripto para birimi ise, Keep3r Ağının yerel tokeni olan Keep3rV1 (KP3R).

Blok zinciri koruyucuları/bekçileri (keeper), projeler için geliştirme veya görev yürütme sağlayan dış kaynaklardır. KP3R, bir keeper’a ihtiyacı olan insanları, onları sağlayanlarla bir araya getirmeyi amaçlar.

Keep3rV1, 2022’ye yükseliş trendi ile başladı ve 16 Ocak’ta 1000 doların altındaki fiyatından 1.881.20 dolara kadar yükseliş yaşadı. Altcoin şu anda bu hafta ikinci ayağında düşüş yaşıyor ve gün içinde yüzde 18.45 düşüşle 1.211.70 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.