%223 Artış Gelebilir: Analistten Heyecanlandıran Altcoin Tahmini!

0
%223 Artış Gelebilir: Analistten Heyecanlandıran Altcoin Tahmini!

Yakından takip edilen bir kripto trader’ı, Bitcoin (BTC) ve iki popüler altcoin fiyatının yakın zamanda uçuşa geçeceğini tahmin ediyor.

Kaleo olarak bilinen takma adlı analist, 538.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in yükselmek üzere olduğunu ve 22.700 dolarlık alanı hedeflediğini söyledi.

“Kırılmadan sonra desteğin üstünde bir miktar birikim.

[BTC] yakında 22.700 dolara yükselen başka bir yükseliş görmeli – bu yolda 22.000 dolar civarında bir miktar düşüş yaşayabilir.”

Bitcoin analizi

Basın zamanında, Bitcoin, gün içi %2.16 düşüşle 20.770 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Altcoin piyasasına bakıldığında ise Kaleo, potansiyel kazançlar için merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i (LINK) takip ediyor. Trader’a göre, 10 doların altındaki herhangi bir fiyat LINK alımı yapmak için iyi bir seviye.

“LINK/USD grafiği için birikim tabanı çok temiz – yüksek zaman diliminde direnci kırmasını BTC’nin her şeyden daha çok hareket etmesine bağlıyor olsam da, yine de onu gözden çıkarmam. 

Bu tür hareketler tipik olarak BTC işlem çiftini geride bırakmanın işaretleridir. 

10 doların altındaki LINK suçlu hissettiriyor.” 

Chainlink analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, popüler analist ayrıca Chainlink‘in Bitcoin işlem çiftinde (LINK/BTC) kritik bir direncin üzerinde konsolide olduğunu ve LINK’in Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

Basın zamanında, LINK son 24 saatte %5.50 düşüşle 8.20 dolar seviyesinde yer alıyor.

Kaleo ayrıca göze çarpan bir Ethereum (ETH) rakibini de inceliyor. Trader, Avalanche’ın (AVAX) mevcut fiyatlardan yaklaşık %223 uzakta yer alan 60 dolar seviyesine yakın büyük rallilere hazırlandığını söylüyor.

Avalanche kripto para analizi

Kaleo daha sonra yaptığı bir güncellemede, AVAX’ın yukarıdaki grafikte gösterilen çapraz direnç çizgisini yeni kırdığını ve şimdi fiyat hedefine doğru ilerlediğini ekledi. Analistin tahminine göre altcoin yükselişi 30 dolar civarında bir miktar yavaşlayabilir.

AVAX fiyat analizi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın