Kasım 7, 2022

%223 Artış Gelebilir: Analistten Heyecanlandıran Altcoin Tahmini!

Yakından takip edilen bir kripto trader’ı, Bitcoin (BTC) ve iki popüler altcoin fiyatının yakın zamanda uçuşa geçeceğini tahmin ediyor.

Kaleo olarak bilinen takma adlı analist, 538.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in yükselmek üzere olduğunu ve 22.700 dolarlık alanı hedeflediğini söyledi.

“Kırılmadan sonra desteğin üstünde bir miktar birikim.

[BTC] yakında 22.700 dolara yükselen başka bir yükseliş görmeli – bu yolda 22.000 dolar civarında bir miktar düşüş yaşayabilir.”

Bitcoin analizi

Basın zamanında, Bitcoin, gün içi %2.16 düşüşle 20.770 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Altcoin piyasasına bakıldığında ise Kaleo, potansiyel kazançlar için merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i (LINK) takip ediyor. Trader’a göre, 10 doların altındaki herhangi bir fiyat LINK alımı yapmak için iyi bir seviye.

“LINK/USD grafiği için birikim tabanı çok temiz – yüksek zaman diliminde direnci kırmasını BTC’nin her şeyden daha çok hareket etmesine bağlıyor olsam da, yine de onu gözden çıkarmam. 

Bu tür hareketler tipik olarak BTC işlem çiftini geride bırakmanın işaretleridir. 

10 doların altındaki LINK suçlu hissettiriyor.” 

Chainlink analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, popüler analist ayrıca Chainlink‘in Bitcoin işlem çiftinde (LINK/BTC) kritik bir direncin üzerinde konsolide olduğunu ve LINK’in Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

Basın zamanında, LINK son 24 saatte %5.50 düşüşle 8.20 dolar seviyesinde yer alıyor.

Kaleo ayrıca göze çarpan bir Ethereum (ETH) rakibini de inceliyor. Trader, Avalanche’ın (AVAX) mevcut fiyatlardan yaklaşık %223 uzakta yer alan 60 dolar seviyesine yakın büyük rallilere hazırlandığını söylüyor.

Avalanche kripto para analizi

Kaleo daha sonra yaptığı bir güncellemede, AVAX’ın yukarıdaki grafikte gösterilen çapraz direnç çizgisini yeni kırdığını ve şimdi fiyat hedefine doğru ilerlediğini ekledi. Analistin tahminine göre altcoin yükselişi 30 dolar civarında bir miktar yavaşlayabilir.

AVAX fiyat analizi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?