Ekim 25, 2022

Analistten Bitcoin Tahmini: “Kemerlerinizi Bağlayın!”

Mayıs 2021’de yaşanan Bitcoin çöküşünü tahmin eden analist, yeni paylaşımda bir ralli tahmini paylaştı. İşte detaylar.

Dave the Wave takma adıyla tanınan analist, Bitcoin’in önümüzdeki aydan itibaren hareketleneceğini tahmin etti. Analiste göre bu hareket sonucunda fiyat yükselecek. Sonuç olarak Bitcoin yıl sonuna doğru 25.000 dolarlık fiyat aralığına yükselme şansına sahip.

Dave the Wave Bitcoin tahmini

Analistin ralli beklentisine rağmen rallinin ardından 19.000 dolarlık seviye yeniden test edilme ihtimali taşıyor. Geri çekilmenin sona ermesiyle birlikte Bitcoin’in altı aylık dip dönemini sona ermesi ve 30.000 doların üzerine çıkması mümkün.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin şu an 19.300 dolardan işlem görüyor. Fiyat son 24 saat içerisinde %0,6’lık düşüş kaydetti.

“Sonsuzmuş gibi hissettiriyor ancak ‘logaritmik büyüme eğrisi’ temeline göre bu dip öncekilerle oldukça orantılı. Makro olarak dip ve üst seviyeler daha az belirgin. Sonuç olarak daha uzun vadeli momentum yukarı yönlü görünüyor.”

Bitcoin Trader’ları Dikkat Etmeli

BTC rallisi

Analist ayrıca, Bitcoin hakimiyetinin (BTC.D) toparlanabileceğini gösteren bir tablo paylaştı. Nitekim trader’ları uyararak dikkatli olmalarını belirtti.

Bitcoin fiyat grafiği

BTC.D grafiği, tüm kripto piyasası değerinin ne kadarının Bitcoin’e ait olduğunu gösterir. Yükselen bir Bitcoin baskınlık grafiği, BTC’nin diğer kripto varlıklarından daha iyi performans gösterdiğini gösterir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?