Şubat 9, 2023

%111 Yükselebilir: Analiste Göre Patlayan Altcoin’de Ralli Devam Edebilir

Popüler bir kripto trader’ı, halihazırda yükselen Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin için yeni bir ralli tahminin de bulunuyor.

Kripto piyasalarında Credible olarak tanınan analist, 337.700 Twitter takipçisinin dikkatini OriginTrail’e (TRAC) çekti. Altcoin haftaya 0.27 dolar ile başladı ve Çarşamba günü 0.48 dolara kadar yükseldi. Bu altcoin projesi, işletmelerin ve kuruluşların kritik bilgileri güvenli bir şekilde depolamasına ve yönetmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Analiste göre TRAC büyük bir yükseliş yaşamış olsa da rallisini devam ettirebilir. Credible, TRAC’ın mevcut fiyatından %111’den fazla bir artışla 0.93 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

TRAC altcoin fiyat analizi

Buna ek olarak trader, altcoin için yüksek fiyat hedefine giden yolun 0.35 dolara anlık bir düşüş içerebileceğini söylüyor.

“Kenardaysanız, bir sonraki en iyi giriş, 0.35 dolar seviyesinin yeniden test edilmesi olacaktır. Alacağımızın garantisi yok (…) ve ilk seferinde fırsatı kaçırdıysanız yükleme yapmak veya trene atlamak için iyi bir şans.”

TRAC dolar analizi

Analist kendi TRAC yatırımı hakkında da detay paylaştı. Credible, artışın başlangıcında, 0.27 dolar ile 0.34 dolar arasında daha fazla TRAC topladığını söyledi.

“Burada TRAC çantama ekleme yaptım, 0.26 dolar seviyesinde pozisyonumu 2 katından fazla artırdım ve ortalama maliyetimi 0.35 dolara düşürdüm. Bu döngüde tüm zamanların en yüksek seviyesini bekliyorum, ancak ilk hedef 3x-4x ile yaklaşık 1 dolar arasında harika bir seviye.”

trac coin analizi verisi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?